23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

3-metrowy kabel Apple Thunderbolt 4 kosztuje 159 USD

3-metrowy kabel Apple Thunderbolt 4 kosztuje 159 USD

Apple wstawia plik Kabel Thunderbolt 4 Pro o długości 3 metrów W jej sklepie za 159 dolarów, czyli zdecydowanie za dużo jak na kabel. Ale biorąc pod uwagę brak innych opcji kabli Thunderbolt 4 o długości ponad 2 m, może to być Twoja jedyna opcja.

Aukcja zbiega się z ogłoszeniem Nowe Mac Studio firmy Apple, który zawiera cztery porty Thunderbolt 4 z tyłu do podłączania monitorów i innych urządzeń. Apple sprzedaje również kabel o długości 1,8 metra za 129 USD, który jest dostarczany w ciągu dwóch do trzech tygodni. 3-metrowy kabel Apple Thunderbolt 4 Pro mówi, że „wkrótce”.

3-metrowy kabel Thunderbolt 4 firmy Apple nie będzie miał dużej konkurencji, jeśli w ogóle, kiedy nadejdzie. Czy to BelkinA CaldigetA Sprawy kablowelub Możliwość podłączeniaŻaden duży producent kabli (jak znalazłem) nie sprzedaje kabla Thunderbolt 4 dłuższego niż 2m. Dla bardzo specyficznego typu użytkownika kabel Apple za 159 USD może być naprawdę najlepszą opcją.

Tymczasem 1,8-metrowy kabel Thunderbolt 4 Pro firmy Apple za 129 USD wkracza na jeszcze bardziej ruchliwy rynek. 2-metrowy zamiennik kaldigeta Kosztuje 74,99 $A Belkin kosztuje 69,99 $A Plugable ma jeden w sprzedaży za 69,95 USDA Sprawy kablowe mają jeden za 59,99 USD. W zależności od potrzeb możesz nawet zaoszczędzić trochę pieniędzy dzięki kablowi Thunderbolt 3, ponieważ jest to standard Obsługuje 5 kg. jabłka Monitor studyjny 5KNa przykład jest dostarczany z pojedynczym portem Thunderbolt 3 i 1-metrowym kablem Thunderbolt w pudełku.

Standard Thunderbolt 4 to mniej niż dwa lata W tym momencie, więc brak opcji 3m prawdopodobnie z czasem ustąpi. Ale jeśli chcesz zostać wcześnie adoptującym, wygląda na to, że będziesz musiał zapłacić podatek Apple.