23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zwycięzca Trofeum Heismana: Price Young

Rozgrywający z University of Alabama był faworytem do tegorocznej nagrody, zwłaszcza po wspaniałym występie w meczu o mistrzostwo Konferencji Południowo-Wschodniej (SEC) w minioną sobotę z University of Georgia, gdzie ustanowił rekord mistrzostw konferencji, osiągając łącznie 461 jardów. 421 w powietrzu, rekord.

Zwycięstwo zapewniło drużynie pierwsze miejsce w rankingu w kraju Play-off futbolu uniwersyteckiego, Gdzie Oni będą grać Niepokonani Beargates z Cincinnati w Classic Bowl. Michigan Wolverines zmierzy się z Georgia Bulldogs w Orange Cup.

„To nagroda indywidualna, ale to nagroda zespołowa, nie mogę się bez nich obejść” – powiedział podczas ceremonii wręczenia nagród.

We wtorek Young został zapytany o swoje szanse na zostanie pierwszym QB z Alabamy, który zdobędzie nagrodę: „Podążanie za najlepszymi rozgrywającymi, jakich mieliśmy, i otrzymanie tej szansy jest wielkim błogosławieństwem i czymś, czego nie uważam za pewnik”.

Young wraz z Aidanem Hutchinsonem, rozgrywającym Pittsburgh Kennym Pickettem i rozgrywającym Ohio State CJ Strottem na defensywie Michigan. Nazwany finalistami nagrody Wcześniej w tym tygodniu.
Odbiornik Alabama Crimson Tight White Devonda Smith Przyjęty Nagroda za sezon uniwersytecki 2020 Po późnym sezonie, który rozpoczął się dopiero pod koniec września, na wirtualnym festiwalu w styczniu 2021 r. z powodu epidemii Kovit-19. Przed Smithem, dwóch innych graczy z Alabamy otrzymało zaszczyt: Mark Ingram ustąpił w 2009 roku i został za Derrickiem Henrym w 2015 roku.

Nazwany finalistą Highsman, Young, według Heisman Trust, łączy Alabamę z Oklahomą, aby zostać 11. finalistą w dowolnej szkole i dziewiątym Alabama od 2009 roku.

Young, drugoroczniak, przekroczył w tym sezonie 4322 jardy, kończąc z 43 przyłożeniami i czterema przechwytami.

Karty do głosowania wysłano do 870 przedstawicieli mediów z całego kraju, aby zagłosowali na czterech finalistów. Każdy żyjący, były zwycięzca Heismana otrzymuje jedną kartę do głosowania, a ogólny głos fanów jest liczony w ostatecznym wyniku.

Trofeum prezentowane jest corocznie Od 1935, „Na najlepszego piłkarza Ameryki”. Został nazwany ku pamięci wieloletniego trenera futbolu szkolnego Jan W. Heismanie, Był także dyrektorem sportowym New York Downtown Athletic Club.
READ  Wyniki futbolu uniwersyteckiego, rankingi, najważniejsze wydarzenia: rejs USC, Oregon do najlepszej serii Pac-12