20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Źródła – rachunki finalizują wymianę gwiazdy WR Stephena Diggsa z Teksańczykami

Źródła – rachunki finalizują wymianę gwiazdy WR Stephena Diggsa z Teksańczykami

Zespół Buffalo Bills finalizuje transakcję dotyczącą wysłania czterokrotnego skrzydłowego Pro Bowl Stefona Diggsa do Houston Texans w zamian za rekompensatę za wybór w drafcie, poinformowały w środę źródła Adama Scheftera z ESPN.

The Bills otrzymają wybór w drugiej rundzie wyborów w 2025 r. (za pośrednictwem Minnesota Vikings), wybór w szóstej rundzie wyborów w 2024 r. i wybór w piątej rundzie wyborów w 2025 r. w zamian za Diggsa.

To najnowsze posunięcie, które przyniosło korzyści Teksańczykom, którzy poza sezonem otoczyli CJ Strouda utalentowanym weteranem.

Teksańczycy zamienili się na rozgrywającego Joe Mixona poza sezonem, pozyskując go od Cincinnati Bengals i podpisując z nim trzyletnie przedłużenie o wartości 27 milionów dolarów. Dokonali także zmian w defensywie, podpisując dwuletni kontrakt z gwiazdorem Danielem Hunterem o wartości 49 milionów dolarów, w tym 48 milionów dolarów gwarantowanych, w ramach bezpłatnej agencji.

Diggs dołącza do ofensywnej drużyny Teksańczyków, w skład której wchodzą Stroud, ofensywny debiutant roku NFL, Mixon, odbierający Nico Collins i Dank Dell oraz ostry Dalton Schultz.

Tymczasem w okresie pozasezonowym Bills odeszli od kilku graczy. Buffalo zwolniło obrońców Tre'Davisa White'a i Jordana Boyera oraz środkowego Mitcha Morse'a w ramach ruchów w sprawie ograniczenia wynagrodzeń. Dodatkowo odbierający Gabriel Davis podpisał kontrakt z Jacksonville Jaguars, a zewnętrzny obrońca Leonard Floyd z San Francisco 49ers za darmo.

READ  Dzień Świstaka: Punxsutawney Phil ujawnia prognozę