5 maja, 2024

Zespół Eagles w 11. tygodniu rankingu według pozycji po zwycięstwie nad Chiefs w programie MNF – NBC Sports Philadelphia

KANSAS CITY, Missouri – W jaki sposób Orły wygrały ten mecz?

Ach, to nie ma znaczenia. Oni zrobili. Po zwycięstwie 21-17 nad Chiefs w rewanżu w Super Bowl LVII, mają bilans 9-1 i zajmują stery w NFC.

W poniedziałkowy wieczór nie zawsze było miło. Ataki powtarzały się przez większą część meczu, a obrona czasami doznawała kontuzji w parterze. Jednak zagrali wystarczająco dużo na wyjazdach, aby pokonać mistrzów Super Bowl.

Rozgrywający

Jalen Hurts: 14/22, 150 jardów, 1 INT; 12 pędów, 29 jardów, 2 niszczyciele

Nie była to powtórka znakomitego występu Hurts w Super Bowl. W poniedziałek nie rozjaśnił tablicy wyników i zdarzały się momenty niebezpiecznego zastoju w ofensywnej produkcji. Jednak trafił DeVontę Smitha tą głęboką piłką i ustalił przyłożenie zezwalające na grę. Wykazał także pewną zdolność używania nóg po regeneracji w tygodniu pożegnalnym. W tym przypadku spieszył się z kilkoma przyłożeniami. Ocena przechodniów Hurts wynosząca 64,6 jest dość brzydka, ale była to gra, w której statystyki QB nie mówią całej historii.

Klasa B-

Bieganie z powrotem

DeAndre Swift: 12 prowadzących, 76 jardów, 1 niszczyciel czołgów; 3 recepcja 31 jardów

Co najmniej jeden Szybki pojawił się w poniedziałek wieczorem. Minęło dużo czasu, odkąd Orły zanotowały występ podobny do tego, jaki widzieliśmy przeciwko Chiefs. Osiągał średnio 6,3 jarda na prowadzenie, a jego podskok na odległość 35 jardów był jednym z najlepszych zagrań w całym meczu. Pozostali obrońcy nie wnieśli wielkiego wkładu, ale w meczu, w którym padła stosunkowo niska liczba punktów, Swift zrobił, co do niego należało.

Stopień: A-

odbiorca

DeVonta Smith: 6 chwytów na 8 celów, 99 jardów

W poniedziałek po występie L’Jariusa Sneeda AJ Brown miał swój najgorszy występ w sezonie. Został skierowany cztery razy i tylko raz złapał na odległość 8 jardów. Ale Smith był tam, żeby robić sztuki. Drugi napastnik drużyny Eagles nr 1 w biegu pobiegł z wynikiem 99 jardów – tak, właśnie to go niepokoiło – po raz drugi w trzech meczach. Przebieg meczu na odległość 41 jardów w czwartej kwarcie, który pozwolił na zdobycie zielonego przyłożenia, był decydującym momentem meczu. Widzieliśmy w tej grze wiele ekranów WR, które nie działały, ale prawdopodobnie miało to więcej wspólnego z rozgrywką.

READ  Jay LaFleur, pięciokrotny mistrz Pucharu Stanleya z Montreal Canadiens, zmarł w wieku 70 lat

klasa B

ciasny koniec

Jack Stoll: Jeden chwyt na 3 metry

W poniedziałek Eagles rozegrali swój pierwszy mecz w sezonie 2023 bez Dallasa Goederta. Goedert doznał złamania przedramienia i zespół ma nadzieję, że wróci do gry w ciągu najbliższego miesiąca. W tym meczu byli to Jack Stoll, Grant Calcaterra i Albert Okwuegbunam. Orłom będzie brakować zdolności Goederta do rozgrywania meczów. Jedynym chwytem w tej partii był strzał Stolla z 3 jardów. Calcaterra podczas meczu doznał kontuzji kostki. Jednak ciasne końcówki muszą blokować, a Stoll jest w tym dobry.

Stopień: C+

Linia ofensywna

Nie był to najczystszy mecz w ofensywie Orłów. Birds oddali pięć worków na odległość 26 jardów na rzecz Chiefs, ale należy również zauważyć, że wszystkie pięć worków padło w pierwszej połowie. W tym meczu Orły były w stanie dość dobrze operować piłką, zdobywając 114 punktów na parkiecie.

Stopień: C+

Linia obrony

Haason Reddick: 1 worek, 3 trafienia QB, 1 TFL

To był dziwny mecz dla linii obrony Orłów. Reddick rozpoczął mecz od worka na Mahomesa w drugiej akcji meczu, ale ponownie mu się to nie udało. Chociaż celowe uziemienie wymuszone przez Josha Sweata w czwartej kwarcie było w zasadzie workiem. Po oddaniu 121 jardów w pierwszej połowie, Orły oddały zaledwie 47 jardów w drugiej połowie. Ogólnie rzecz biorąc, gracze z ataku byli solidni i wyglądało na to, że osłabili atak Chiefs.

Ocena: B+

Liniowy obrońca

Zach Cunningham: 7 odbiorów, 1 PBU

Orły będą musiały radzić sobie bez Nakobiego Deana, który wraca na IR po operacji Lisfranca. Dobra wiadomość jest taka, że ​​duet Cunningham i Nicolas Morrow dobrze ze sobą grają przez cały sezon. Cunningham był drugi w drużynie pod względem odbiorów, a Morrow dołożył do tego pięć własnych i w drugiej połowie odrobił straty po faulu Travisa Kelce’a.

READ  Jak Bob Melvin z Giants zdobył numer Casey Schmidt na koszulce – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

klasa B

wtórny

Kevin Byard: 8 odbiorów, 1 fumble, 2 PBU

Jasne, doszło do nieporozumienia przy podaniu Mahomesa do Justina Watsona w pierwszej kwarcie. ale potem? Obrońca Eagles wykonał kilka świetnych zagrań po dwóch szybkich snapach w czerwonej strefie. Jeden z nich miał miejsce po przechwyceniu Kevina Byarda, a drugi, gdy Bradley Roby wytrącił piłkę z rąk Kelce’a. W poniedziałkowy wieczór Mahomes wykonał 43 podania i zdobył w sumie 177 jardów.

Stopień: A-

Zespoły specjalne

Britain Coffee: 3 zwroty łódek, 53 jardy, długość 26

To nie był idealny dzień dla jednostki specjalnej Orłów. Kadarius Toney kopnął z 21 jardów i wrócił boleśnie, a Braden Mann wykonał szczególnie kiepskie uderzenie. Jednak Mann ostatecznie uzyskał średnio 47,7 przy siedmiu puntach o długości 63. Britain Coffey oddał 3 punty ze średnią 17,7 i długością 26. Interwencja Josha Jobe przy rzucie karnym pod koniec czwartej kwarty przygwoździła Chiefs do własnej bramki Linia 9 jardów. To była jedna z najważniejszych akcji meczu.

Ocena: B+

Szkolenie

Rekord: 9-1

Przez większą część meczu byłem zdezorientowany nawoływaniem do ofensywnej gry Briana Johnsona. Wyglądało na to, że skupiali się na grze podań poziomych, a ofensywa Orłów ugrzęzła w błocie. Ale w końcu zarządził kilka zagrań, które zadziałały i pomogły im wyjść z kłopotów. Ogólnie jest to dobrze wytrenowany zespół. Strata 10 punktów do przerwy i brak paniki mówi wiele o coachingu i przywództwie. Zespół Nicka Sirianniego w dalszym ciągu notuje zwycięstwa, a on zasługuje na uznanie.