8 maja, 2024

Z 5 stratami Joe Burrow, Evan McPherson nie trafił w rzuty dla gorącego Cincinnati Bengals w pierwszym meczu od czasu Super Bowl LVI.

CINCINNATI — Bengalski rozgrywający Joe Burrow Siedząc przy swojej szafce z wyciągniętymi nogami, spojrzał przed siebie na prawie pusty pokój.

Jeśli próbuje zrozumieć, co wydarzyło się w otwierającym sezon Cincinnati, nie jest sam. Bengalczycy przetrwali dzień, w którym wystąpiły liczne straty, gra w punting i przegrana w przegranej 23-20 dogrywki z Pittsburgh Steelers. W pierwszym meczu Cincinnati od czasu Super Bowl LVI Burrow popełnił pięć strat, a Bengalczycy stracili dwie szanse na wygraną i odeszli ze smutnym zakończeniem.

– Mieliśmy swoje szanse – powiedział trener Bengalu Zach Taylor – Przegrana pięć do zera w bitwie o przegraną, a operacje kopnięć wymazane dwoma rzutami, które powinny były wygrać mecz, jest w tym sensie rozczarowujące.

Chris BoswellCel z pola z 53 jardów w późnej dogrywce pozwolił Steelersom uciec z wygraną i przerwać serię trzech przegranych przeciwko rywalom z AFC North.

Burrow rzucił cztery najlepsze w karierze przechwyty i przegrał porażkę w przegranej drużynie. Był też zwalniany sześć razy. Mimo to Bengal wciąż był w stanie odnieść nieprawdopodobne zwycięstwo.

– Oczywiście nie chcesz rzucać czterema kilofami – powiedział Burrow. „Ale nigdy nie panikowałem. Byliśmy kwita i zamierzamy wrócić i sprawić, że wygramy”.

Pod koniec regulacji, Burrow rzucił 6-jardowe podanie do szerokiego odbiornika Jammer Chase remisować mecz na 20 z dwiema sekundami przed końcem. Ale Steelerowie zwrócili się w stronę obrony Minka Fitzpatrick, który przechwycił pierwszą jazdę Cincinnati w grze w celu przyłożenia, blokując potencjalną wygraną w grze dodatkowy punkt. Jednostka drużyn specjalnych Cincinnati otrzymała odroczenie w godzinach nadliczbowych. Bengalski kicker Evan McPherson Nie trafił w bramkę z 29 jardów, która mogła wygrać mecz w dogrywce.

W obu tych kopnięciach Cincinnati zastosował tight end Mitchell Wilcox Jak lucjan długi. Clark Harris, który zdobył miejsce w pierwszym zespole od 2009 roku, doznał kontuzji prawego bicepsa, która wykluczyła go pod koniec regulaminu i dogrywki. Wilcox powiedział, że był lucjanem w liceum i zastępcą w college’u w południowej Florydzie.

READ  Funkcjonariusze służby zdrowia Bay Area zalecają maskę w domu; Kalifornia ma wysoki wskaźnik infekcji

– Na początku mieliśmy szansę – powiedział Wilcox. „Teraz jest zablokowany, a drugi to ja. Muszę dać.” [punter Kevin Huber] Świetne zdjęcie”.

Boswell również nie trafił z rzutu karnego z 55 jardów i mógł zakończyć mecz mając 2:27 przed końcem dogrywki. Jego kopnięcie poszło szeroko i zagrzechotało w lewą pionową pozycję, pozostawiając grę nierozstrzygniętą, dopóki nie ukończył dogrywki.

Pittsburgh nie mógł się wycofać pomimo ogromnej przewagi obrotów. Obrona Cincinnati ograniczała Steelersów do łącznie 267 jardów. W swoim debiucie z drużyną rozgrywający Steelers Mitch Trubisky 21-z-38 na 194 jardy, jedno przyłożenie i jedno przechwycenie. Steelers uciekają Najee Harris Był trzymany do 23 jardów na 10 podań i nie dokończył meczu z powodu kontuzji nogi.

– To było wystarczająco dobre – powiedział trener Steelers Mike Tomlin o ofensywnym występie zespołu.

Bengals dwukrotnie pokonali Steelersów w zeszłym roku, co doprowadziło do ich pierwszego miejsca w playoffach od 2015 roku. Ten posezonowy bieg dał zespołowi pierwsze od 31 lat zwycięstwo posezonowe i pierwszy występ zespołu w Super Bowl od 1989 roku.

W kilku przypadkach w zeszłym sezonie Cincinnati było w stanie zrobić wystarczająco dużo, aby wygrać. W niedzielę Bengale prawie odniosły pozytywny wynik w meczu, w którym wystąpiło kilka niefortunnych wydarzeń.

Zamiast tego próbowali zebrać w całość szaloną przegraną na otwarcie sezonu.

„Strata to strata”, bengalski szeroki odbiorca Tyler Boyd powiedział. „To boli tak samo.” Mieliśmy szansę i nie udało nam się jej.”