7 maja, 2024

Wyniki Eagles vs Buccaneers, najważniejsze wydarzenia, aktualności, najważniejsze wydarzenia i aktualizacje na żywo

Tampa Bay Buccaneers i Philadelphia Eagles przystępują do play-offów z zupełnie odmiennymi nastrojami.

Buccaneers wygrali pięć z ostatnich sześciu meczów i weszli do play-offów jako mistrzowie NFC South z wynikiem 9–8. Eagles przegrali pięć z ostatnich sześciu po rozpoczęciu 10-1 i zapewnili sobie awans po sezonie jako zespół z dziką kartą.

Ile warte są te konkurencyjne wibracje i historie? Fani Bucksa wiele oczekują. Fani Eagles nie oczekują niczego innego. Aby się tego dowiedzieć, Yahoo Sports oferuje najświeższe wiadomości, wyniki i najciekawsze momenty dotyczące NFL Wild Card Monday.

na żywo29 aktualizacji

• I kapitał dolców. Trey Palmer łapie krótkie podanie od Bakera Mayfielda z 56 jardów, aby dowiedzieć się o obronie Hurts. Kręgosłup dla orłów. Bucks powiększają prowadzenie do 25-9.

• Aha. Duży błąd Jalena Hurtsa. Philly pod presją cofa się do pola punktowego i łapie piłkę. Biegnie z powrotem do strefy końcowej i zostaje uderzony dla bezpieczeństwa po celowym wezwaniu do uziemienia. Hurts zmarnował kilka szans na pozbycie się piłki. 18-9, Bucks.

• Zespół Bucks jechał po boisku, a do gry wszedł Milton Williams i pokonał ich mocno w zasięgu rzutu z gry. Cóż za wspaniały worek Orłów pod koniec trzeciej kwarty.

• Orły same dostają worek, więc teraz odzyskują piłkę. Drugą połowę obie drużyny rozpoczęły od mocnego defensywy.

• Bucks wychodzą z mocnym akcentem na otwarcie drugiej połowy. Udało im się odzyskać piłkę dzięki dobrej pozycji w boisku i 7-punktowej przewadze.

• Orły przed przerwą nie mogły zdobyć żadnych punktów i do szatni schodziły z przewagą 16:9.

• Obrona Eagles rozegrała swój najlepszy mecz w połowie i zwolniła Bakera Mayfielda po trzeciej próbie. Orły odzyskają piłkę na 90 sekund przed końcem pierwszej połowy.

• Bucks zareagowali natychmiast po świetnym chwycie Kate Otten. Po dwuminutowym ostrzeżeniu minęli już pomocnika.

• Eagles wybierają 2 po rzucie karnym na linii 1 jarda za dodatkowy punkt. Braterski wysiłek kończy się fiaskiem. Tampa prowadziła 16:9.

• Zespół Eagles kontynuował dobrą grę podaniem po przyziemieniu na odległość pięciu jardów od Jalena Hurts do Dallasa Goederta.

• Poczucie winy Billy'ego dobiegło końca. Jalen zakończył uderzeniem z 56 jardów do Devonty Smitha, dzięki czemu Eagles znaleźli się na 10-jardowej linii Tampa Bay.

• Kolejny gol z gry Chase'a McLaughlina powiększył prowadzenie Tampa Bay do 16-3. Bucks mają kontrolę, ale w trzech z czterech zdobytych punktów zadowalają się kopnięciami.

• Baker Mayfield biega bez problemów, mając chore kostki. Wspinaczka na dziewięć jardów po pierwszej próbie, po trzeciej i…

• W ataku Orłów brakuje AJ Browna. Ich ostatnia akcja kończy się na Tampa Bay 30, ale pozostają w grupie dzięki celnemu celowi z gry Josha Elliotta z 47 jardów. Jalen Hurts trafił 6 z 10 trafień na 57 jardów, a Bucs prowadzili 13-3 w drugiej kwarcie.

• Trzecia akcja drużyny Tampa Bay kończy się golem z gry z 54 jardów autorstwa Chase'a McLaughlina. Na szczęście dla Bakera Mayfielda jego trzecie podanie w korku nie zostało przechwycone. Bucks prowadzą 13:0.

• Pierwsza kwarta dobiegła końca. Bucks wyprzedzili Eagles 174 jardami do 26. 10, aby zgasić do 1.

• Kolejny ładunek Eagles zmusza trzech i wypada z gry. Bucks są przy piłce i prowadzą 10:0.

• Świetny początek Bucks. David Moore podaje podanie Bakera Mayfielda, a następnie wbija nóż w drugą stronę drużyny Eagles i zdobywa przyziemienie z 44 jardów. 10-0, Tampa Bay jest wcześnie, a obrońcy tytułu NFC mają kłopoty.