27 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyniki Bellatora 281: Logan Storley na szczycie strony Michael Venom, Paul Daly odchodzi z boomem

Wyniki Bellatora 281: Logan Storley na szczycie strony Michael Venom, Paul Daly odchodzi z boomem

Niektóre mogą się różnić, ale Logan Stoley Jest nowym tymczasowym mistrzem wagi półśredniej Bellator.

W piątek wieczorem na londyńskiej SSE Arena Storley zmierzył się ze swoim mistrzem z rodzinnego miasta Michael Page W głównym wydarzeniu 281. Z mistrzem wagi półśredniej Jarosław Amosow Obecnie na Ukrainie, by bronić swojego kraju przed rosyjską inwazją, dla tej bitwy wyznaczono tymczasowy tytuł. Ku przerażeniu angielskiej publiczności, to Storley opuścił arenę ze złotem, wygrywając walkę, którą można określić tylko jako słabą.

Venom dobrze rozpoczął mecz, używając swojego charakterystycznego stylu karate, aby ustawić daleki zasięg i zasypać Storleya ciosami na początku. Ale All-American NCAA w końcu udało się złapać Page i zdjąć go. Paige okazał się trudny do utrzymania, a Storley musiał spędzić większość rundy, trzymając się swojego specjalisty od uderzeń, zamiast odnosić obrażenia.

Ten wzorzec utrzymywał się w drugiej i trzeciej rundzie, a Storley stale zabierał Page na matę, ale nie mógł wygenerować skutecznego ataku. Tymczasem Paige nie radziła sobie dużo lepiej, ale w ograniczonych wymianach na stopy, Paige oddawała strzały, powodując siniaki w prawym oku Sturleya.

W czwartej rundzie Paige w końcu przez długi czas zdołał uniknąć walki giełdowej iw rezultacie dostał swoją najlepszą rundę, ale i tak zrezygnował z eliminacji pod koniec rundy czwartej. Kiedy rozpoczął się piąty, Storley szybko wrócił do pracy z zapasami i tym razem był w stanie pokonać Paige, trzymając przez jakiś czas pół-gardę.

W końcu Storley kontrolował większość walki, ale to Paige zadała najwięcej obrażeń. Jednak sędziowie nie zdecydowali się go za to nagrodzić, a Sturley wygrał podzieloną decyzją 48-47, 47-48, 49-46, aby zdobyć swój pierwszy tytuł mistrza świata.

Zwycięstwo prowadzi Storleya do 14-1 w swojej karierze i prawdopodobnie przygotuje go na mecz o ponowne zjednoczenie tytułu z Amosovem, jeśli niekwestionowany mistrz wkrótce powróci do sportu.

READ  Biorąc agenta: Zanurz się w wolnym agentem Bobby'ego Wagnera z mistrzem Super Bowl Rams

W głównym turnieju wieczoru Fabian Edwards odniósł popisowe zwycięstwo w swojej karierze, otwierając drzwi Lyoto Machida w nieco ponad trzy minuty.

Machida odszedł, próbując użyć swojej charakterystycznej pracy nóg i ruchu, aby ustawić zasięg, ale Edwards po prostu nie pozwolił „Smokowi” kontynuować, a po wczesnym złapaniu Edwards potrząsnął Machidą paskudnym łokciem podczas przerwy. Stamtąd Edwards wymierzył karę, opuszczając lewą rękę byłego mistrza UFC, a niektórzy kibice całkowicie wyłączali światła.

Zwycięstwo spowodowało, że Edwards stracił dwie bójki, a piątkowa walka jest teraz czwartą porażką Machidy z rzędu.

W meczu wagi muszej kobiet Kana Watanabe oświadczyła, że ​​jest gotowa na kolejne włamanie Liz Carmouchewprowadzony przez Dennisa Kielholtza w drugiej turze.

Keelholtz wyszedł na początku silny, raniąc Wattanabe na początku, a następnie zaoferował trochę ataku, gdy została pokonana. Ale mistrz wagi muszej Bellator Kickboxing miał problemy w drugim meczu, ponieważ zrezygnował z wczesnego obalenia i okazał się niezdolny do ucieczki przed wymianą grapplingu wymuszoną przez Watanabe. W końcu Watanabe zamknął się w dławiącym trójkącie mniej więcej w połowie drugiej rundy, aby zapewnić sobie zwycięstwo.

Paweł Daly Porywający powrót autorów w jego ostatniej walce

W opisywanym meczu wagi półśredniej na głównej karcie zmierzył się z Paulem Daly Wendell Giacomo Za to, co mówi Daly, będzie to finał jego znakomitej kariery w mieszanych sztukach walki – a na początku miał trudne doświadczenie.

Giacomo spędził całą pierwszą rundę i sporą część drugiej rundy, sprowadzając Dali na ziemię i sprowadzając go na ziemię. Jednak pod koniec drugiej rundy Dalí był w stanie odwrócić sytuację na ziemię, a kiedy dwaj mężczyźni wstali, Dalí zadał serię ostrych ciosów w ogrodzenie, z prawym sierpowym kończącym pracę i sadząc twarz Giacomo.

To był odpowiedni koniec kariery Daly’ego, który odszedł ze sportu z rekordem 44-18-2.

READ  Ariane Books krytykuje raport, zaprzecza jakimkolwiek kłótniom z Bradym

W głównej karcie otwarcia Luke Trainer i Simon Biyong poszli na wojnę na 15 minut.

Trener zaczął mocno, zdominował pierwszą rundę swoimi zapasami i prawie zakończył walkę gołym duszeniem z tyłu. Momentum zmieniło się w drugiej rundzie, chociaż Biyong powalił Trainera i większość reszty rundy spędził na rozbijaniu Trainera i szukaniu mety. W trzecim secie było mniej więcej tak samo, gdy Biyong ponownie upuścił Trainera, a następnie zabrał się do pracy z podłożem i funtem.

Ostatecznie Biyong wygrał wyraźną jednogłośną decyzją w bardzo dobrym klipie.

Sprawdź pełne wyniki Bellator 281 poniżej.

karta główna

 • Logan Storley pokonany. Michael Page przez niejednolitą decyzję (48-47, 47-48, 49-46)
 • Fabiana Edwardsa pok. Lyoto Machidę przez KO (ciosy), runda 1, 3:18
 • Kana Watanabe pok. Dennisa Kielholtza przez poddanie (duszenie trójkątne), runda druga, 3:03
 • Paul Daly pokonany. Wendella Giacomo przez KO (cios), runda druga, 4:09
 • Simon Byung Pok. Luke Trainer przez jednogłośną decyzję (29-27, 28-27, 29-28)

Karta początkowa

 • Daniel Weichel pok. Roberta Whitforda przez KO (kopnięcia), runda 1, 1:12
 • Elena Kaleonido vs. Kate Jackson przez TKO (uderzenia), 2. runda, 4:53
 • Oliver Encamp pok. Mark Liminger przez poddanie (choke buggy) – trzecia runda, 0:25
 • Ogłoszono remis z Alfiem Davisem vs Tim Wilde (29-27, 28-28, 28-28)
 • Andrew Fisher Pok. Attila Korkmaz przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28)
 • Charlie Ward pok. Alan Carlos Jednogłośną decyzją (30-27, 30-27, 30-25)
 • Maciej Różański pok. Lee Chadwick przez jednogłośną decyzję (29-28, 30-27, 30-27)
 • Chiara Pinko pok. Lanchana Green przez jednogłośną decyzję (29-28, 30-27, 30-27)