23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wynik Rams vs. Cardinals: transmisje na żywo, statystyki gier, najważniejsze wydarzenia, telewizja, transmisja na żywo dla NFC Wild Card Showdown

Widzieliśmy tak wiele wybuchów w weekendy Super Wild Card i wydaje się, że jesteśmy w środku innego. To była dominująca próba Los Angeles, która dała im trzy punkty przewagi nad Arizoną, gdy Rams i Cardinals trafili do szatni w przerwie.

Drużyna Kliffa Kingsbury’ego doświadczyła fundamentalnego przełamania od góry do dołu, ponieważ w pewnym momencie miała stratę 1 jarda, podczas gdy Rams mieli 21 punktów. Było wiele dzięki losowej grze Kylera Murraya, miał już dwie przerwy tej nocy, w tym złą dużą szóstkę z jego własnej ostatniej strefy. W międzyczasie Matthew Stafford wyglądał ostro na pierwszym przedsmaku play-offów z Baranami, rzucając przyłożenie i pędząc po bramkę.

Czy kardynałowie dokonają historycznego powrotu, czy też Barany będą dalej awansować do rundy dywizyjnej, by stawić czoła Buccaneers? Zaraz się dowiemy. W miarę kontynuowania tego pojedynku, na blogu na żywo z poniedziałkowego pojedynku znajdziesz natychmiastową analizę i najważniejsze informacje w czasie rzeczywistym.

Jak zobaczyć

Data: poniedziałek, styczeń. 17 | Czas: 20:15 czasu ET
Lokalizacja: Stadion Sophie (Inglewood, Kalifornia)
TELEWIZJA:
ESPN / ABC | Strumień: fuboTV (Spróbuj za darmo)
Podążać: Aplikacja sportowa CBS
Sprzeczności: Barany-3, O / U 49

READ  Siły Tigran ogłaszają wycofanie się z regionu Tigre w Etiopii | Wiadomości o konfliktach