30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WWE zmienia nazwę wschodzącej gwiazdy SmackDown?

WWE zmienia nazwę wschodzącej gwiazdy SmackDown?

Wygląda na to, że WWE zmieniło sposób prezentacji jednej z wschodzących gwiazd SmackDown.

ostatniej nocy podczas WWE „SmackDown”Fani mogli zauważyć niewielką modyfikację nazwy Madcap Moss. Podczas komentarza spikerzy nazywali go po prostu „Szaleńcem”. Co więcej, kiedy w niedzielę ogłoszono mecz No Holds Barred pomiędzy Madcapem i Happy Corbinem o „Hell in a Cell”, nazwa meczu brzmiała tylko „Madcap”.

Jednak w chwili pisania tego tekstu „Madcap Moss” nadal jest nazwą Twittera supergwiazdy WWE, a kiedy WWE.com Opublikowali oficjalne ogłoszenie meczu i nadal nazywają go „Madcap Moss”. Możliwe, że zmiany te ulegną zmianie w późniejszym czasie, gdy zmiana zostanie wdrożona w całej firmie.

my Zwróć uwagę, jak Madcap wrócił do niebieskiej marki zeszłej nocy Wraz z nową muzyką i zapowiedzią, że jego dawna postać, Madcap Moss, „nie tylko zniknął, [he] Pochowaj go. „Happy Corbin ujawnił swoją obecność, ale ostatecznie odmówił walki z Madcapem. Doprowadziło to do tego, że oficjalny WWE Adam Pierce ogłosił zaimprowizowany mecz między dwoma przyjaciółmi, którzy natychmiast zmienili się w przeciwników, ale został przerwany przez szybkie DQ, gdy Madcap zaatakował Corbin z krzesłem.

Zaowocowało to później w programie, kiedy Pierce ogłosił mecz singlowy między Corbinem i Madcapem na niedzielę „Piekło w lochu” Polecane wydarzenie na żywo.

Madcap został podpisany z WWE w 2014 roku i działał jako część NXT do listopada 2019 roku. Następnie został powołany w styczniu 2020 roku i pracował nad kilkoma tytułami „Raw Underground” i 24/7, zanim dołączył do Corbina jesienią 2021 roku.

Jeśli chcesz zobaczyć pełne wyniki z wczorajszego WWE „SmackDown” w Schottenstein Center w Columbus w stanie Ohio, jest on dostępny pod tym linkiem.

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

liczyć

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach

READ  Książę Harry i Meghan publikują nowe zdjęcie swojej córki Lillipet