1 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Skrzydła wyobraźni przygotowują się na katastrofalny koniec

Skrzydła wyobraźni przygotowują się na katastrofalny koniec

W świecie szampana i pachnących zapachów ABC BSCNiektóre rzeczy są rygorystyczne Zabroniony, nawet jeśli zasady często nie są określone. Przynajmniej w dawnych czasach starano się unikać mówienia „kocham cię” więcej niż jednej osobie, a nawet dzisiaj mocne deklaracje zaangażowania są ogólnie źle widziane z oczywistych powodów. Najwyraźniej jednak nikomu o tym nie powiedział Złoty kawalerZaangażowany jest w to pierwszy główny bohater, Jerry Turner.

W czwartek podczas Tygodnia Fantasy Suites 71-letnia emerytowana restauratorka narobiła ogromnego bałaganu, którego posprzątanie za dwa tygodnie podczas finału będzie prawie niemożliwe. Serial od tygodni zapowiadał katastrofalny finał Jerry’ego, ale teraz możemy powiedzieć, że to już oficjalne: nie ma sposobu, aby wyjść z tego w nienaruszonym stanie emocjonalnym.

Jerry wie, że kiedy wejdzie do Fantasy Suites, wszyscy z nas, podglądaczy w domu, będziemy się zastanawiać, co dzieje się między nim a jego ostatnią miłością – Teresą i Leslie – za zamkniętymi drzwiami. Jak każdy dżentelmen, on również w pełni dba o to, abyśmy się nie dowiedzieli. „Szczerze mówiąc, czuję, że to nie ich sprawa” – mówi o zaciekawionych fanach.

Szczerze mówiąc, ma rację i powinien to powiedzieć! Ale nie musimy oglądać tych intymnych chwil, aby wiedzieć, że przynajmniej pod jednym względem Jerry mógł naprawdę trzymać wszystko w tajemnicy. Czy Jesse Palmer lub ktoś inny nie ostrzegł biedaka przed niebezpieczeństwami, jakie niesie ze sobą powiedzenie finalistce, że myślisz, że to „ta jedyna”?!

W tym sezonie Fantasy Suites wyruszamy do pięknej Kostaryki, gdzie Jerry rozpoczyna swój tydzień od zjazdu po zboczu klifu wraz z Leslie z odważnej Minnesoty. Najwyraźniej adrenalina po zwycięstwie uderzyła Jerry’emu do głowy, bo podczas kolacji zaczął mówić te wszystkie miłe rzeczy, których nigdy nie powinno się mówić na żywo Diabelski eksperyment społeczny Program randkowy w telewizji.

READ  Gdy film ożywia spuściznę Elvisa, Presleyowie walczą o jego majątek

Jeśli chodzi o Jerry’ego, najlepszym aspektem Fantasy Suites niekoniecznie jest fizyczna intymność (chociaż podkreśla, że ​​starsi ludzie nadal noszą „buty”). Zamiast tego twierdzi, że cieszy go możliwość „mówienia bez filtrów”. To imponujący pomysł, który wyraźnie wykracza poza to, co przekracza.

Jerry powiedział już Leslie, że ją kocha, wraz z Faith, którą w zeszłym tygodniu odesłał do domu zapłakaną. Ma jednak swoje obawy: czy on i Leslie patrzą na swoją podróż przez różowe okulary? Czy naprawdę zastanawiają się nad trudnymi pytaniami, takimi jak to, gdzie będą mieszkać po zakończeniu programu?

Leslie nie jest jeszcze pewna warunków mieszkaniowych, ale jej pewność siebie wydaje się uspokajać nerwy Jerry’ego. („Zamiast dwóch wybrzeży moglibyśmy być parą ze Środkowego Zachodu” – żartuje). Odnosząc się do pytania Geri o to, czy jest gotowa na związek na całe życie, Leslie upiera się, że pomimo dwukrotnego rozwodu: „Ja też chcę to zrobić. Chcę. ” „

W tym momencie Jerry popełnił swój pierwszy błąd, odpowiadając: „I zrobimy”. Co???

Potem pojawia się błąd nr 2, kiedy Jerry mówi Leslie o radach, które od niej otrzymał I panieńskiPierwsza pionierka, Trista Sutter (z domu Wren). „Musisz znaleźć osobę, bez której nie możesz żyć, a nie tę, z którą możesz żyć” – Jerry pamięta, jak mówił mu Sutter. Jeśli chodzi o Leslie, dodaje: „Myślę, że jesteś tą jedyną. Myślę, że jesteś tą osobą”.

Teresy i Jerry'ego.

Jeśli to nie wystarczy, aby doprawić Licencjat Zwolennicy z rezygnacją rzucają w powietrze miski popcornu, jest też wspaniała krótka przemowa, którą Jerry wygłasza z Leslie, zanim się rozstają: „To tak, jakbym miał wypić z tobą poranną kawę” – mówi. „Muszę być z tobą, kiedy kładę się spać w nocy. … O to właśnie chodzi i nie wiem, jak zdecydujemy, gdzie będziemy mieszkać. Musimy to przemyśleć Ale myślę, że nie ma nikogo innego, z kim wolałabym spróbować to rozwiązać.

READ  Kelly Clarkson odpowiada na doniesienie, że jej dzienny talk show to złe miejsce do pracy

Tymczasem Leslie może nie być dobra w poezji; Porównuje Geri do starych butów, co wydaje się być komplementem, bo są „wygodne” i „idealnie dopasowane”. (To znaczy, rozumiem, ale czy naprawdę ktoś chce być porównywany do zepsutych butów?)

Pięć i pół sekundy później Jerry pojedzie z Teresą, a ona będzie zszokowana – po prostu Byłem zszokowany– Wiedzieć, że w chwili przybycia wygląda na rozdartego.

Wcześniej Jerry niechętnie mówił Teresie, że ją kocha, teraz szuka odpowiedniej okazji, aby to powiedzieć, jednocześnie zastanawiając się, co planuje Leslie. Nic dziwnego, że zauważyła, że ​​wydawał się nieco rozproszony, co skłoniło ją do powiedzenia jednej z najzabawniejszych rzeczy w jej życiu. Licencjat Historia: „Może to jest rodzaj historii, na której tak naprawdę skupiasz się na tym koniu?”

Jednak jasne jest, że Jerry uwielbia Teresę, a jego podziw rośnie jeszcze bardziej, gdy opowiada mu o swojej przemianie z pełnoetatowej matki i day tradera w specjalistkę ds. usług finansowych z siedmioma licencjami na papiery wartościowe. (Teresa, wiem, że właśnie powiedziałaś Jerry’emu, że przejdziesz na emeryturę, jeśli skończycie razem, ale jeśli jest jakakolwiek szansa, że ​​przedtem zechcesz podzielić się wskazówkami dotyczącymi giełdy ze skromnym pisarzem, mój numer to…)

Jerry Turner w Złotym kawalerze.

W końcu Jerry mówi Teresie, że ją kocha, ale po dwóch randkach w Fantasy Suite nie wydaje się, aby był bliżej poznania kobiety, którą kocha. więcej. Jak już wiemy z zapowiedzi sezonu, będzie to wielka sprawa. W zapowiedzi finału, który zostanie wyemitowany 30 listopada w ABC, Jerry przyznał: „Przyjąłem naprawdę dobrego faceta i złamałem mu serce”.

Później nasz Bachelor Gold dodaje: „Gdybym wiedział, że tyle bólu sprawię komuś, nigdy nie zrobiłbym tego pierwszego kroku w tej podróży”. Jeśli chodzi o to, czyje serce zostanie złamane, wydaje się, że w tym momencie każdy może zgadnąć, być może włączając w to Jerry’ego.

READ  Charlize Theron mówi o starzeniu się i przybieraniu na wadze po 40 roku życia

Kontynuuj obsesję! Zapisać się do Nerwowy biuletyn Daily Beast I śledź nas dalej Facebook, Świergot, Instagrama I TIK Tok.