24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Współpraca w ramach kampanii Halo Infinite nie pojawi się wraz z sezonem 2 w maju

Współpraca w ramach kampanii Halo Infinite nie pojawi się wraz z sezonem 2 w maju

nieskończona aura343 Industries Sezon 2 nie pojawi się wraz z kampanią online w trybie współpracy, gdy rozpocznie się 3 maja ogłosić. Planowana jest „późniejsza” premiera w trakcie drugiego sezonu, bez podania dokładnej daty premiery.

Joseph Staten, dyrektor kreatywny nieskończona aura 343 mówi, że „ma na celu wprowadzenie współpracy sieciowej kampanii później, w drugim sezonie”, ale nie zbierze ich w momencie premiery. Nie jest jasne, czy kampania na podzielonym ekranie i sieciowa kampania kooperacyjna uruchomią się jednocześnie, a Staten wspomina jedynie o współpracy sieci, która ma ukazać się w drugim sezonie.

„Osiągnięcie wysokiej jakości, w pełni funkcjonalnego trybu współpracy w sieci dla 4 graczy w ogromnym otwartym świecie zajmie więcej czasu. nieskończona aura”, wyjaśnia Staten w poście. „Dążymy również do wspaniałego trybu współpracy dla dwóch graczy na podzielonym ekranie na wszystkich konsolach Xbox, od oryginalnego Xbox One po Xbox Series X — kampania jest szeroko otwarta, nieliniowa. sekcje przedstawiają niektóre z dużych wyzwań na podzielonym ekranie, które wymagały czasu. Będziemy mieli więcej czasu, aby je rozwiązać”.

Staten udostępnia również aktualizację Forge, która wciąż jest na dobrej drodze do wydania trzeciego sezonu. Staten mówi, że niewielka grupa graczy testuje obecnie edytor poziomów, a publiczne wycieczki zaplanowano „pod koniec tego roku”. W dniu premiery Sezon 2 wprowadzi nową arenę i mapy Big Team Battle, odpowiednio o nazwach Catalyst i Breaker. Oprócz długo oczekiwanego powrotu King of the Hill, sezon 2 wprowadzi również dwa nowe tryby gry: Land Grab i Last Spartan Standing, który 343 opisuje jako „tryb eliminacji każdy na każdego”.

nieskończona aura Oficjalnie uruchomiony W zeszłym roku w grudniu Bez kuźni i kampanii kooperacyjnej. 343 Industries ustaliło kampanię kooperacyjną z początkowym terminem premiery drugiego sezonu, ale po tym jej premiera została ponownie opóźniona Twórcy postanowili przedłużyć pierwszy sezon do maja.

READ  Horyzont jest zabroniony, aby opóźnić Zachód umożliwił wojnie partyzanckiej uniknięcie kryzysu