16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amazon oferuje do 30 procent zniżki na ładowarki Anker MagGo tylko na dziś

Amazon oferuje do 30 procent zniżki na ładowarki Anker MagGo tylko na dziś

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

A Właściciele zauważają, Amazon uruchomił plik Zawiera kilka produktów z linii MagGo firmy akcesoriów kompatybilnych z MagSafe. Aby rozpocząć, możesz odebrać Bateria magnetyczna w kolorze Interstellar Grey, Dolomite White i Misty Blue za 45 USD zamiast 60 USD. Jeśli chodzi o akumulatory, ten model o pojemności 5000 mAh ma sporo fajnych funkcji. Zawiera wbudowaną składaną podpórkę, która pozwala ustawić iPhone’a 12 lub 13 w pionie. Jest również wyposażony w port USB-C, dzięki czemu możesz ładować iPhone’a bez kabla Lightning.

Kup baterię magnetyczną Anker 622 od Amazon – 45 $
Kup stację ładującą Anker 633 na Amazon – 84 $
Kup stację ładującą Anker 637 na Amazon – 75 USD

Kolejnym akcesorium na sprzedaż jest . Model Interstellar Grey jest obecnie wyceniony na 84 USD, w porównaniu z 120 USD. 633 jest idealny dla tych, którzy posiadają najnowszy iPhone i parę Ponieważ może ładować oba urządzenia jednocześnie. Jest również wyposażony w baterię o pojemności 5000 mAh, która łączy się z iPhonem 12 lub 13. Anker twierdzi, że ogniwo zasilające przedłuży żywotność baterii telefonu do 17 godzin. Magnes, który łączy te dwa elementy, jest na tyle silny, że możesz wycelować urządzenie poziomo i pozostanie ono na swoim miejscu.

Wreszcie również na sprzedaż . Jeśli czytałeś Wiesz wszystko o tym potworze z chodnika. Nie tylko może bezprzewodowo ładować iPhone’a, ale jest również wyposażony w dwa porty USB-A, dwa złącza USB-C i trzy gniazda prądu zmiennego. Świetnie wygląda również dzięki swojej kulistej konstrukcji. Obecnie możesz dostać stację dokującą Anker 637 MagGo za 75 USD zamiast 100 USD. Co więcej, nie musisz pomijać modelu, który Ci się za bardzo podoba, ponieważ wszystkie trzy dostępne kolory objęte są wyprzedażą.

READ  Użytkownicy iPhone'a, iPada i Maca nagle tracą dostęp do swoich urządzeń i wymagają zresetowania

Śledzić Umieść tweeta Na Twitterze znajdziesz najnowsze oferty techniczne i wskazówki dotyczące zakupów.