8 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wreszcie, w Lordów Sithów można grać na Switchu

Wreszcie, w Lordów Sithów można grać na Switchu

Mój dziadek rozrywa żołnierzy mieczem świetlnym.

zrzut ekranu: Aspire / Obsydian / Nintendo

Wczoraj studio było za portem Nintendo Switch z Rycerze Starej Republiki II: Lordowie Sithów ogłosić Że wcześniej istniejący błąd, który łamał grę, został wreszcie naprawiony Uniemożliwiło to ukończenie gry.

Wcześniej ci, którzy kupili obsydian port Gwiezdne Wojny To była gra RPG zmuszony do oszukiwania Przedzierają się przez sceny awarii gry. Zostało to rozwiązane przez menu kodów w grze, ale nadal było to w najlepszym razie rozwiązanie pierwszej pomocy. Kotaku Spróbuj użyć tej metody, aby pominąć scenkę przerywnikową pod koniec misji w późnej fazie gry, ale wejście na statek spowoduje tylko ponowne zawieszenie gry. Ale ciesz się: celowniki buggy zostały wreszcie naprawione. Nieco.

Po aktualizacji gry w końcu mogłem odtwarzać sceny z poprzednimi problemami bez przechodzenia na ekran główny Switcha. Jest jednak jedno zastrzeżenie. Couture 2 Posiada specjalną zdolność, która zwiększa szybkość twojego ruchu i jest niezbędna w grze, która zmusza cię do przemierzania dużej ilości pustej przestrzeni. Kompromis polega na tym, że gra wymusza na ekranie rozmyty filtr, gdy umiejętność jest aktywna. Nowa łatka mogła naprawić sceny, ale sprawia, że ​​te filtry rozmycia trafiają do tych scen. Więc dostajesz obrzydliwe zrzuty ekranu w ten sposób:

Niewyraźny zrzut ekranu przedstawiający dyskusję trzech Jedi i żołnierzy.

zrzut ekranu: Asper / Obsydian / Kotaku

Couture 2 Ma wiele scen kinowych, które odtwarzają się automatycznie, gdy przekroczysz niewidzialną granicę, więc tak naprawdę nie możesz ręcznie wyłączyć filtra podczas uruchamiania. Rozmycie ustaje po upływie czasu umiejętności, ale prawdopodobnie pogorszyło moje wrażenia. Ale hej, przynajmniej mogę teraz przenieść się na inne planety!

Czy Aspyr celowo wypuścił nierozłączną grę? tak. Czy jestem zirytowany? Tak też. Ale zdaję sobie sprawę, że waniliowa wersja Couture 2 Został również zwolniony w stanie uszkodzonym i zapluskwionym. Być może jedna z tych gier jest zawsze skazana na niedoskonałość. W każdym razie sugerowałbym przechowywanie wielu kopii zapasowych na wypadek, gdybyś czekał na bardziej przerażające błędy w końcowej fazie gry.

READ  Twórcy stron internetowych rzucają wyzwanie Apple, aby zezwolił innym silnikom na iOS