8 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ultra Kaiju Monster Rancher zbliża się na zachód w 2022 roku

Ultra Kaiju Monster Rancher zbliża się na zachód w 2022 roku

wydawca Bandai Namco i deweloper Koi Tecmo Potwór zostanie uwolniony gra symulacyjna Ultra Kaiju Monster Rancher dla konwertyci Przez Nintendo eShop w 2022 roku na zachodzie firmy ogłosić.

w Japonii i Azji, Ultra Kaiju Monster Rancher Ma zostać wydany zarówno fizycznie, jak i cyfrowo w 2022 roku. Wersja azjatycka będzie zawierać obsługę języka angielskiego.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem Bandai Namco:

Na około

Ultra Kaiju Monster Rancher To zupełnie nowa współpraca między Ultramansłynne japońskie dzieło tokusatsu oraz Potworny ranczerpopularny odgrywanie ról seria symulacji.

Ta nowa gra wprowadza słynne „Ultra Kaiju”, takie jak Alien Baltan, Zetton i Gomora, do słynnej mechaniki rozgrywki polegającej na podnoszeniu i walce z potworami z Potworny ranczer seria.

Przewodniki po funkcjach

  • Odkryj wiele rodzajów Ultra Kaiju – Przywołaj Kaiju, przeszukując cyfrową bazę danych CD lub skanowanie zgodne z NFC Kartas i więcej.
  • Podnieś swoje Ultra Kaiju i trenuj – Eksploruj i trenuj, aby uwolnić pełną moc swojego Ultra Kaiju. Gracze mogą cieszyć się wyjątkowymi i uroczymi ruchami Ultra Kaiju, których zwykle nie widać w oryginale Ultraman seria.
  • Walcz, aby zostać najlepszym trenerem Kaiju – Rywalizuj w turniejach, aby sprawdzić swoje umiejętności.
  • Połącz Ultra Kaiju – Połącz Ultra Kaijus, aby odblokować nowe skórki, w tym Gomorę w stylu Zettona! Odkryj ponad 200 gatunków Kaiju.

Jeśli przegapiłeś naszą poprzednią relację, przeczytaj więcej o grze tutaj.

Obejrzyj nowy zwiastun poniżej.

Zachodnia reklama przyczepy

READ  Podsumowanie: Komentarze na temat Wojownicze Żółwie Ninja: Shredder's Revenge