29 marca, 2024

Wojownicy kontra… Mavericks: Damien Lee i Davis Bertens zostali dotknięci usterkami technicznymi po dziwacznym incydencie w pierwszej połowie.

Wojownicy kontra…  Mavericks: Damien Lee i Davis Bertens zostali dotknięci usterkami technicznymi po dziwacznym incydencie w pierwszej połowie.
Obrazy Getty

Mecz 2 finału Konferencji Zachodniej pomiędzy żołnierze złotego Stanu I Dallas Mavericks Piątkowa noc osiągnęła punkt wrzenia po dziwacznym incydencie w drugim kwartale Damien Lee I Davis Bertens.

Zaledwie osiem minut przed końcem drugiej kwarty, Spencer Tinvit Piłka przeszła do Bertonsa w rogu, a wielki człowiek szybko wystrzelił za 3 punkty. Pomimo silnej rywalizacji Lee, być może należało to nazwać faulem, Bertons oddał strzał i został przewrócony.

Bez pomyłki Bertens natychmiast spróbował stanąć na nogi, więc uciekł z powrotem w bezpieczne miejsce. Gdy zaczął wstawać, Lee próbował przeskoczyć La Allena Iversona nad Die Lou w finale w 2001 roku. Rezultatem była dziwaczna kolizja, w której Lee został rzucony prosto w plecy.

Gniew był widoczny w bezpośrednim następstwie, a dwaj koledzy z drużyny rozmawiali ze sobą. Incydent przed ławką Mavericks nie był owocny. W końcu wszyscy trzymali głowy spuszczone i nie było problemu. Wojownicy Wygrana jako 126-117 19 W ekscytującej próbie po niepowodzeniu.

Jednak sędziowie podeszli do monitora i po krótkim przeglądzie ocenili dwie technologie – jedną dla Lee i jedną dla Bertons. Obaj naprawdę nie mają kwalifikacji technicznych, ponieważ jest to zwykła interakcja, która była o wiele gorsza niż w rzeczywistości, ale możesz zrozumieć wskazówki dotyczące próby rozwiązania gry.

READ  Ekspedycja OceanGate: Odłamki rozrzucone na dnie oceanu mogą dostarczyć wskazówek na temat ostatnich chwil zatopionej łodzi podwodnej Titanica.