20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Windows 11 otrzymuje karty w Eksploratorze plików

Windows 11 otrzymuje karty w Eksploratorze plików

Microsoft rozpoczął testowanie kart w Eksploratorze plików w systemie Windows 11. Rafael Rivera, jeden z twórców UchoTrąbka Aplikacja Windows Discover New Tabs obsługuje ukrytą w najnowszej wersji testowej Windows 11 firmy Microsoft. Wygląda na to, że ta funkcja Tajne dodatki Microsoft rozpoczął niedawno testy w systemie Windows 11.

Dodanie kart do Eksploratora plików w systemie Windows 11 umożliwia otwieranie wielu folderów w jednym oknie. Microsoft wystartował po raz pierwszy Testuj zakładki w aplikacjach Windows 10pod cechą nazwane grupy. Obejmuje to obsługę kart w Eksploratorze plików i kart w każdej aplikacji systemu Windows, z wyjątkiem Microsoft Anulowanie projektu I nie jest dostarczany do użytkowników systemu Windows 10.

Wydaje się, że Microsoft nie naprawia interfejsu Eksploratora plików w ramach obsługi tej karty. Eksplorator plików Windows jest w systemie operacyjnym od Windows 95 i ma wielu projektantów tworzyć koncepcje Aby spróbować go ulepszyć i zaktualizować w ostatnich latach.

Podczas gdy Microsoft wprowadził pewne ulepszenia w Eksploratorze plików w systemie Windows 11, jeden programista poszedł jeszcze dalej i stworzył nową aplikację Eksplorator plików. pliki, aplikacja Dostępne w Sklepie Windowsobsługuje już karty i zawiera inne nowoczesne motywy i funkcje.

Teraz czekamy, aż Microsoft oficjalnie ogłosi zakładki Eksploratora plików. Amanda Langofsky, szefowa programu Windows Insider. Powiedział w zeszłym miesiącu Firma „będzie komunikować się tylko o funkcjach, które celowo udostępniamy wewnętrznym subskrybentom, aby mogli spróbować przekazać opinie”. Ponieważ karty są bardzo potrzebną funkcją Eksploratora plików, spodziewamy się wkrótce oficjalnego ogłoszenia od firmy Microsoft.

READ  Analityk twierdzi, że najlepiej sprzedającym się modelem jest iPhone 15 Pro Max