9 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wideo: Porównanie Smash Bros. Ultimate VS MultiVersus od Digital Foundry

Wideo: Porównanie Smash Bros.  Ultimate VS MultiVersus od Digital Foundry

Było wielu brawlerów „inspirowanych” przez Gra Super Smash Bros. Ostatecznyz których najnowszym jest tytuł Warner Bros. MultiVersus – Zawiera kultowych bohaterów i postaci z kreskówek, takich jak Superman, Batman, Wonder Woman, Królik Bugs, Tom i Jerry.

Eksperci techniczni z Digital Foundry nie mogli się oprzeć i postanowili zrobić porównanie wideo, aby zobaczyć, jak ta nowa gra sprosta arcydziełu Masahiro Sakurai. Ma już na rękach potężną bitwę pod górę, biorąc pod uwagę, jak celny jest Smash Bros. Z biegiem lat, ale czy naprawdę może konkurować?

Digital Foundry zauważa, że ​​walka naturalnie zapożycza wiele pomysłów z zestawu ruchów Smash Bros., ale mechanika i przebieg walki nie są „dosyć napięte” jak Smash Bros. Wydaje się również, że brakuje mu wizualnych wskazówek i dźwięków na ekranie, które mogły zostać przeoczone. Na wszystkich planach – gra działa w 60 klatkach na sekundę, dorównując wydajności Super Smash Bros. Ostateczny.

Przez cały czas jest mnóstwo porównań – ponieważ DF jest o wiele bardziej szczegółowy w okolicach 10-minutowego znaku, więc nie krępuj się rzucić okiem, jeśli zastanawiasz się, jak radzi sobie konkurent Smash Bros. Możesz dowiedzieć się więcej na naszej siostrzanej stronie popchnij pudełko:

A jeśli się zastanawiasz, ten darmowy tytuł wydaje się pomijać wersję Switch. Istnieje wiele alternatyw dla Super Smash Bros. Jednak na Switchu jak Brawlhalla i Nickelodeon All-Star Brawl.

Co sądzisz o najnowszym konkurentze Smash? Próbowałeś tego? Czy nadal grasz w Smash Bros. na Switchu? Zostaw swoje myśli poniżej.

READ  Zaszyfrowane hasło Confluence wyciekło na Twitterze