16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Weteran podpisów Patriotów, który przywraca Ty Montgomery’emu dwuletnią umowę

Weteran podpisów Patriotów, który przywraca Ty Montgomery’emu dwuletnią umowę

Źródło ligi potwierdziło w czwartek, że Patrioci podpisali kontrakt z weteranem, który zarządza powrotem Ty Montgomery do dwuletniego kontraktu.

Montgomery jest drugim zagranicznym podpisem Nowej Anglii Wolnej Agencji Narożnik Transmitchell. W zeszłym sezonie odegrał niewielką rolę ofensywną dla Świętych, zbierając 16 podań na 95 jardów i naciskając na kolejne 44.

Packers wybrali Montgomery jako skrzydłowego odbiornika poza Stanford w trzeciej rundzie w 2015 roku. Jego najlepszym sezonem w college’u był pierwszy rok, kiedy zdobył 61 przyjęć na 958 jardów i 10 przyłożeń. Był również jednym z najlepszych powrotów w kraju, osiągając średnio 31,2 jarda na powrót i strzelając dwa gole.

Wkrótce po wejściu do NFL Montgomery zmienił pozycję na bieganie z tyłu. Był pionierem wyścigu Green Bay w 2016 roku, z 457 jardami i trzema przyłożeniami. Miał również 44 podania na 348 jardów w tym roku, jego najlepszy sezon statystyczny.

Montgomery spędził 3 i 1/2 roku z Packers – w sumie 849 płynących jardów i 827 jardów – zanim został sprzedany Ravens w 2018 roku. Skończył sezon 2018 w Baltimore, a następnie podpisał kontrakt z Jets na rok.

Podczas swojego pobytu w Nowym Jorku Montgomery był używany głównie w zespołach specjalnych, oddając 18 kopnięć na 364 jardy (średnio 20,2 jardów). Zagrał tylko 14,71 procent strzałów atakujących.

W maju 2020 roku Montgomery podpisał kontrakt z Saints i ponownie podpisał kontrakt w 2021 roku. W Nowym Orleanie zdobył pochwałę za wkład we własne drużyny — jako łapówkę i jako strzelec okładkowy w grach hazardowych.

– To dobry piłkarz – powiedział we wrześniu zeszłego roku trener Sean Payton. „Potrafi biegać i musi być trochę sztywności. Myślę, że to jedna z najtrudniejszych prac w piłce nożnej. „

READ  Zdjęcie z rozgrywki NFL 2022: aktualizacje AFC i NFC na żywo z 17. tygodnia, tabele, scenariusze klinczowania (aktualizacja do niedzieli wieczorem)

Montgomery, który w styczniu kończy 29 lat, dołączy do Jamesa White’a, Damiena Harrisa, Ramondry’ego Stephensona i JJ Taylora na zapleczu Nowej Anglii.

Do tej pory oferty Patriotów

darmowa strona proxy Narożnik Transmitchell Z roczną umową.

▪ Guard Shaq Mason został sprzedany do Tampa Bay w piątej rundzie.

▪ Linebacker Chase Winovich zamienił z Cleveland za Linebacker Mac Wilson.

Biegnący James White Wraca z dwuletnim kontraktem.

Specjalny członek zespołu Matthew Slater Zwraca z roczną umową.

Kicker Nick Falk Wraca z dwuletnim kontraktem.

▪ Kopia zapasowa rozgrywający Brian Hoyer Wraca z dwuletnim kontraktem.

Linia napastnika: James Ferenc Zwraca z roczną umową.

Bezpieczeństwo Devina McCurty’ego Zwraca z roczną umową.

Wykorzystano przetarg w drugiej rundzie Odbiornik Jacoby Myers.


Jim McBride można skontaktować się z [email protected]. Śledź go na Twitterze Umieść tweeta. Z Nicole Yang można skontaktować się pod adresem [email protected].