6 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Waszyngton w stanie Oregon, Teksas w stanie Iowa i nie tylko

Waszyngton w stanie Oregon, Teksas w stanie Iowa i nie tylko

Zbliża się ostatni tydzień sezonu futbolu uniwersyteckiego i wciąż jest wiele do podjęcia.

Z pięcioma niepokonanymi drużynami i czterema z jedną porażką, wyścig College Football Playoff może pójść w wielu kierunkach. Wyścigi o tytuł konferencji dobiegają końca, a ponad 20 drużyn jest o krok od zakwalifikowania się do pucharu.

W 12. tygodniu sezonu nie widzieliśmy wielu niepokojów, ale przyniosło to kilka kluczowych zwycięstw. NIE. 3 Michigan pokonało Maryland w napiętej walce i odniosło tysięczne zwycięstwo w historii programu. Stało się to oczywiście bez linii bocznej, podczas gdy Jim Harbaugh odbywał karę zawieszenia na trzy mecze. Później Louisville przeszło do historii dzięki zwycięstwu nad Miami i po raz pierwszy w historii programu zapewniło sobie miejsce w meczu o tytuł ACC.

Stan Appalachy pokonał wcześniej niepokonanego Jamesa Madisona, a stan Nowy Meksyk przejechał nad Auburn, aby dodać trochę smaczku temu dniu.

Tydzień zawodów już się zbliża, a karuzela treningowa już nabiera rozpędu, dlatego chcemy zakończyć sezon jakimś wydarzeniem.

Oto, co zobaczymy w sobotni wieczór (przewiń, aby zobaczyć aktualizacje na żywo):

Czas: 19:30 | telewizja: ABC | Linia: OSU -2,5 | Razem: 63,5

Waszyngton znajduje sposób na zwycięstwo i może zapewnić sobie miejsce w grze o tytuł Pac-12 dzięki zwycięstwu nad stanem Oregon. Huskies poprawili swój bilans do 10:0 po zwycięstwie 35-28 nad Utah w zeszłą sobotę, a gwiazdą QB był Michael Penix Jr. Ostatni sezon Pac-12 dobiega końca, a stan Oregon ma szansę zdobyć pierwszy bezpośredni tytuł konferencji od 1956 roku, wygrywając w przyszłym tygodniu z Waszyngtonem i Oregonem. Beavers mają bilans 16-1 w ostatnich 17 meczach u siebie i są faworyzowani nad niepokonanymi Huskies.

READ  Fragmenty aktu oskarżenia przeciwko prokuratorowi generalnemu Teksasu Kenowi Paxtonowi

Czas: 20:00 | Telewizja: Lis | Linia: UT -7,5 | Razem: 47,5

Teksas nadal mocno poluje na CFP i może zapewnić sobie miejsce w grze o tytuł Wielkiej 12 dzięki zwycięstwu nad Iowa State. Longhorns wrócili do QB Quinna Eversa po kontuzji w meczu, ale stracili głównego obrońcę Jonathana Brooksa z powodu kontuzji kolana. Stan Iowa również pozostaje żywy w walce o tytuł Wielkiej 12. Hurricanes mają ogólny bilans 6-4, ale w konferencji rozpoczynającej się przez ostatnie dwa tygodnie mają bilans 5-2 i muszą zdenerwować Teksas, aby podtrzymać nadzieje na mistrzostwo w konferencji.