24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Warriors Steff Curry Ultra-rzadki rekord przeciwko Lakers

Nie można kupić shota podczas Steff Curry żołnierze złotego StanuOtwarcie sezonu przeciwko Los Angeles Lakers.

„Grałam jak śmieć” – powiedziała Carrie DNT.

Powiedział, nie ja. Ale nie przegapił ani chwili: we wtorek wieczorem, tylko 5 za 21 z Charcoal Field i tylko 2 za 8 z obwodu. Oznacza to, że nie jest to normą dla najlepszego strzelca w historii NBA. A Tubbs i tak wygrał, 121-114.

Czemu? Jak? Golden State otrzymał od swojego składu opinie ekspertów. Nemanja Bijelica miał 15 punktów, 11 zbiórek i 4 asysty. Andre Igudola, po powrocie Warriors, miał 12 punktów. Damien Lee zdobył 15 punktów. Warriors mieli Russella Westbrooka na 8 punktach, co zdecydowanie pomaga.


Ale co najważniejsze, Charcoal odkrył, jak wnieść swój wkład na więcej niż jeden sposób. W rzeczywistości zakończył z 21 punktami, 10 asystami i 10 zbiórkami, co przełożyło się na jego ósmą trójkę w karierze.

Nie musisz robić dużo matematyki, aby wiedzieć, że curry nie jest dokładnie znane jako maszyna do trzech podwójnych. W rzeczywistości, według TNT Broadcasting, jest to jego pierwszy podwójny program od stycznia 2016 roku.

Nie można ufać Golden State w kwestii statyn Westbrookian z węgla drzewnego przez cały sezon, ale nie mają powodów do obaw o strzelanie do curry, jak rozgrywający Lakers. Przyjmą to pierwsze uderzenie, ale mogą je zdobyć.

READ  Fala upałów pali na północnym wschodzie, Nowym Jorku, Bostonie, a temperatury gwałtownie rosną