24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W wieku 40 lat zmarł Ben Potter, YouTuber znany jako komik

W wieku 40 lat zmarł Ben Potter, YouTuber znany jako komik

W sobotę zmarł Ben Potter, popularna osobowość YouTube’a, która zyskała miliony obserwujących dzięki dramatycznym czytaniom komiksów. Miał 40 lat.

O śmierci poinformowała jego żona Natalie Potter oświadczenie w mediach społecznościowych, mówiąc, że pan Potter „zmarł w nieszczęśliwym wypadku”. Nie podano żadnych szczegółów.

Denver Poczta później wspomniany Według Patrolu Stanowego Kolorado zginął w wypadku samochodowym w pobliżu Fort Collins w Kolorado.

Panie Potter, który wysłał post pod nazwą konta Autor komiksu, zbudował w serwisie YouTube oddaną bazę fanów liczącą ponad 3 miliony subskrybentów, wspólnie montując fotosy z komiksów i opowiadając o wyczynach supermocy oraz bitwach pomiędzy wrogami, takimi jak Batman i Joker. Niektóre z jego filmów skupiały się na opowiadaniu. Inne obejmowały całą gamę.

dla niego Najpopularniejszy film, wydany w 2018 roku, zawiera komiksy Injustice opowiadające o alternatywnej rzeczywistości, w której Superman popada w nikczemność. Dramatyczny spektakl trwa ponad dwie i pół godziny i osiągnął ponad 20 milionów wyświetleń na YouTube. Przez cały film głos pana Pottera wznosi się i opada wraz z ruchem, dodając energii, której samo słowo pisane nie jest w stanie zapewnić.

Jego żona dodała w oświadczeniu, że kanałem komediowym będzie nadal zarządzać ona i zespół roboczy.

Pan Potter z powodzeniem łączy konkurencyjne uniwersa, takie jak Marvel i DC, swoją ciekawością i uwagą na subtelności gatunku. Wniósł do swoich filmów wysoki poziom rzemiosła, wprowadzając wielu swoich fanów w świat komiksów, których inaczej by nie poznali.

„Jeśli kochasz filmy o superbohaterach, ale nigdy nie zajmowałeś się komiksami w miękkiej oprawie lub nie możesz sobie na nie pozwolić, tak jak ja, jego kanał YouTube jest dla Ciebie idealny” – napisała jedna z osób Reddit Pod artykułem o śmierci pana Pottera. „Jego entuzjazm był zawsze zaraźliwy”.

Ben Potter urodził się 18 maja 1984 r. jako syn Arthura i Michelle Potterów i dorastał w Rhode Island.

READ  Dick Van Dyke (97 l.) pchany na wózku inwalidzkim podczas spędzania dnia w Disneylandzie ze swoją żoną Arlene Silver (52 l.)

Comicstorian powstał w 2014 roku jako odgałęzienie komiksu Kwalifikujący się potwór, kolejny kanał YouTube prowadzony przez pana Pottera i jego zespół, który koncentruje się na tematyce gier wideo. W Pierwszy post W Comicstorian pan Potter wyjaśnił, że utworzenie oddzielnych kanałów umożliwiłoby wyświetlanie większej liczby treści na temat szerszego spektrum komiksów i szczegółową analizę fikcyjnych uniwersów.

„Nie chcieliśmy zasypywać tym naszego kanału z grami wideo i odstraszać wszystkich maniaków gier wideo, dlatego chcieliśmy stworzyć kanał dla maniaków komiksów” – napisał. „Mamy obsesję na punkcie komiksów i chcemy, żebyś Ty też miał taką obsesję”.

Oprócz Comicstorian i Elegible Monster, Potter przyczynił się do powstania podcastu i kanału YouTube obejmującego między innymi mangę.

Pełna lista ocalałych nie była od razu dostępna.

W swoim najnowszym filmie, opublikowanym 7 czerwca, Potter omówił swoje nowe uznanie dla restartów komiksów DC – co jest niepopularną opinią w niektórych zakątkach Internetu. Następnie zapowiedział utworzenie nowego kanału, Comicstorian Classic, który, jego zdaniem, będzie skupiał się na historiach, które mogą nie dotrzeć do dużej liczby osób, ponieważ bohaterowie nie byli tak popularni. Stwierdził jednak, że zasługują na taką samą uwagę.

„Chcę omówić te rzeczy, ponieważ po prostu lubię świat komiksów” – powiedział.