23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W sporcie zawodowym pojawiają się wypłaty w stylu NIL, a górne limity wynagrodzeń osiągają szczyt

W sporcie zawodowym pojawiają się wypłaty w stylu NIL, a górne limity wynagrodzeń osiągają szczyt

Kiedy zjawisko NIL po raz pierwszy pojawiło się jako sposób na zarobienie pieniędzy przez graczy z college’u, niektórzy zadali pytanie, czy dopalacze dla profesjonalnych drużyn, które tak naprawdę nie potrzebują dopalaczy, mogą próbować robić to samo.

Prawdopodobnie stanie się to w przypadku Las Vegas Aces z WNBA. przez Codzienne zajęcia sportowe-Zbieraj przedmioty z Recenzja dziennika Las Vegas I USA dziśWNBA wszczyna dochodzenie w sprawie tego, czy umowy sponsorskie o wartości 100 000 dolarów zawarte z Las Vegas Convention and Visitors Authority w przypadku każdego z 12 zawodników Aces ominęły górny limit wynagrodzeń.

Dyrektor generalny LVCVA, Steve Hill, powiedział, że umowy zostały zawarte bez wiedzy zespołu. Gracze podpisali kontrakty na występy w imieniu Las Vegas. Otrzymają także sprzęt inspirowany Las Vegas, który będzie promował miasto.

Nadal wydaje się, że jest to sposób na naruszenie górnego pułapu wynagrodzeń każdej drużyny WNBA, zwłaszcza że sześciocyfrowa wypłata przekracza pensje połowy zawodników drużyny.

Szersze pytanie dotyczy tego, czy coś takiego mogłoby mieć miejsce w innych sportach, w których obowiązują górne limity wynagrodzeń. Co stoi na przeszkodzie, aby naprawdę bogaty człowiek chcący pomóc swojej ulubionej drużynie przekazać masę pieniędzy kluczowym zawodnikom danej drużyny? Albo wszystkie?

Na pierwszy rzut oka brzmi to głupio, ale dokładnie tak się dzieje i tak dzieje się w przypadku wielu programów uniwersyteckich. Lokalni VIP-owie, którzy chcą wziąć udział w ważnej grze, wydają duże pieniądze, aby móc wesprzeć program.

Naprawdę, w jaki sposób NFL mogłaby temu zapobiec? Jeśli osoba będąca właścicielem grupy salonów samochodowych chce dać głównym graczom dużą sumę pieniędzy za, powiedzmy, noszenie czapki baseballowej z logo po przybyciu na stadion, jest to wolne przedsięwzięcie.

To niesamowite, że jeszcze się to nie wydarzyło. Sytuacja z Asami może dać pewien pomysł osobom, które chcą przechylić szalę na korzyść swoich ulubionych drużyn NFL.

READ  Matteo Berrettini wycofuje się z Wimbledonu z powodu wirusa Corona

A ponieważ Mark Davis (i Tom Brady) będą właścicielami Aces i (kiedy Brady zostanie zatwierdzony) Raiders, być może będą pierwszymi, którzy to zrobią.

Bezpłatne porady, gracze The Reds? Nie bierz kryptowalut od żadnego z przyjaciół Brady’ego.