24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tyson Foods zawiesił dyrektora finansowego Johna R. Tysona po aresztowaniu przez DWI

Tyson Foods zawiesił dyrektora finansowego Johna R. Tysona po aresztowaniu przez DWI

Dyrektor Tyson Foods został zawieszony po aresztowaniu w Arkansas wczesnym rankiem w czwartek.

Według brytyjskiego Daily Mail John Randall Tyson, który pełnił funkcję dyrektora finansowego firmy i jest wnukiem założyciela, został aresztowany przez policję Uniwersytetu Arkansas za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu około godziny 1:30 w czwartek. Akta więzienne.

Został zwolniony z aresztu dziewięć godzin później po wpłaceniu kaucji w wysokości 1105 dolarów.

Tyson Foods wypuściło oświadczenie Zwracając się do aresztowania Tysona, stwierdzając, że firma była świadoma „rzekomego aresztowania DWI”.

„Tyson Foods zawiesił pana Tysona ze skutkiem natychmiastowym” – czytamy w oświadczeniu.

Firma ogłosiła, że ​​Curt Callaway, jeden z dyrektorów finansowych firmy, został mianowany tymczasowym dyrektorem finansowym.

Dyrektor finansowy Tyson Foods aresztowany i oskarżony w 2022 roku

Jak wcześniej informowało „USA TODAY”, Tyson był wcześniej aresztowany pod zarzutem nietrzeźwości w miejscu publicznym i wtargnięcia na teren publiczny po tym, jak wszedł do domu kobiety i spał w jej łóżku w listopadzie 2022 roku.

Ze wstępnego raportu uzyskanego przez USA TODAY wynika, że ​​po wejściu do domu kobieta zadzwoniła na policję i powiedziała, że ​​w jej łóżku śpi nieznany jej mężczyzna. Tyson rzekomo spał w sypialni w domu, a kiedy przybyła policja, jego ubrania leżały na podłodze. Władze sprawdziły prawo jazdy mężczyzny i zidentyfikowały go jako Tysona.

„Tyson nie został zaproszony do zamieszkania w rezydencji, a mieszkańcy nie wiedzieli, kim on jest” – stwierdza raport. Z raportu wynika, że ​​był ospały i chciał spać.

Jak podaje „USA TODAY”, został aresztowany pod zarzutem nielegalnego wtargnięcia na teren kraju i spożywania alkoholu w miejscu publicznym.

Współautor: Marina PetovskyUSA dziś

READ  Prokurator generalny Nowego Jorku prowadzi dochodzenie w sprawie ogólnokrajowej przerwy w świadczeniu usług AT&T