24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tunic dostaje niespodziankę Xbox Game Pass w dniu premiery

Tunic dostaje niespodziankę Xbox Game Pass w dniu premiery

Kurtkaprzygodowa gra akcji inspirowana Legend of Zelda, w której występuje uroczy mały lisek w wielkim i niebezpiecznym świecie, jest teraz dostępna na Maca, PC z systemem Windows, Xbox One i Xbox Series X – i jeśli posiadasz subskrypcję Xbox Game Pass użytkowniku, czeka na Ciebie miła niespodzianka: Kurtka Dostępne w ramach Game Pass na konsole Xbox.

KurtkaDostępność pierwszego dnia została ogłoszona za pośrednictwem Xbox Game Pass w środę za pośrednictwem Microsoft ID @ Xbox Live na Twitchu Kiedy gra została wydana przez Finji. Jeśli nie masz Xbox Game Pass, Kurtka Będzie Cię to kosztować 29,99 USD – jest dostępny od Sklep z grami Xboxa na platformach PC poprzez Sklep z grami epickimiA GOG.comA PokornyA SwędzenieA parowy.

w Recenzja Polygon dla KurtkaNazwaliśmy tę kolorową przygodową grę akcji wymagającą i zagadkową „Ekscytującą podróżą” z nostalgicznym designem – podróż, którą można wzbogacić poprzez komunikację i współpracę z innymi graczami.

KurtkaMinęło dużo czasu, odkąd został zwolniony. Po raz pierwszy została ujawniona jako gra sekretna legenda W 2015 roku Kurtka Pojawił się ponownie w 2017 roku pod jego ostatecznym imieniem. Ramiona i zemsta Ogłoszenie daty premiery gry W grudniu.

Xbox Game Pass na konsole kosztuje 9,99 USD miesięcznie. Więcej informacji o opcjach subskrypcji znajdziesz na Witryna Xbox.

READ  Apple zapowiada nowe modele MacBooka Air z chipem M3