30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tony Hawk mówi, że Activision „anulowało remake 3+4” po fuzji Vicarious Visions

Tony Hawk mówi, że Activision „anulowało remake 3+4” po fuzji Vicarious Visions

Planowany remake Tony Hawk’s Pro Skater 3 i 4 został anulowany z powodu Activision Blizzard1 + 2 decyzja dewelopera o przyjęciu wzajemne wizje.

Tak twierdzi sam zawodowy łyżwiarz, który podczas transmisji na żywo w poniedziałek stwierdził, że Aktywacja Został na krótko zabrany z innych studiów, ale podobno nie był zadowolony z żadnego z nich.

Taki był plan do dnia premiery [1 and 2]”hak Powiedział. „Robiliśmy 3 i 4, a potem Vicarious trochę się przyjął, a potem szukali innych programistów, i to się skończyło”.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Przyczepa

Dodał: „Prawda jest taka… [Activision] Próbowali znaleźć kogoś do wykonania 3 i 4, ale nikomu nie ufali tak, jak w przypadku Vicariousa.

Wzięli więc inne programy z innych studiów, na przykład: „Co zamierzasz zrobić z tytułem THPS? I nie podobało im się to, co słyszeli, i tak właśnie było.

„Kto wie? Może kiedy opadnie kurz, dowiemy się. Nigdy nie wiadomo. Nigdy bym nie pomyślał, że zrobimy 1 i 2 za 20 lat. „

Activision Blizzard ogłosił w styczniu 2021, że planuje Dołącz pośrednie informacje do Blizzarda jako zespół wsparciai integracja To jest oficjalne W kwietniu br.

W tym czasie Activision Blizzard powiedział, że deweloper Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 i Crash Bandicoot N.

Od teraz około 200-osobowy zespół Vicarious Visions będzie pracownikami Zamieć oraz „całkowicie poświęcony obecnym grom i inicjatywom Blizzarda” – powiedział Activision Blizzard.

Studio weteranów istnieje od ponad 30 lat i pracowało nad dziesiątkami tytułów, m.in. Skylanders, Guitar Hero, los i Call of Duty.

Gra Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 2020 – jej najnowsza i ostatnia gra jako główny programista – otrzymała pozytywne recenzje od krytyków i zadebiutowała jako najszybciej sprzedająca się pozycja w serii, sprzedając się w milionach egzemplarzy w ciągu pierwszych dwóch tygodni.

Trylogia Crash Bandicoot N. Sane z 2017 roku odniosła jeszcze większy sukces, sprzedając 10 milionów egzemplarzy w ciągu pierwszych dwóch lat.

VGC Recenzja Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 Powiedział o grze: „Vicarious Visions dostarczyło świetną nową wersję dwóch kultowych gier, nie pozwalając, by wady nowoczesnych gier przeszkadzały”.