24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„The Bachelorette” przejdzie do historii w sezonie 19 – oś czasu

„The Bachelorette” przejdzie do historii w sezonie 19 – oś czasu

Ostrzeżenie o spoilerze! Nie czytaj, dopóki nie zobaczysz końca sezonu Licencjat Na ABC.

Licencjat Clayton Eichard dał ABC kilkanaście kontynuacji jednosezonowego pożaru śmietnika: dwie kobiety, w których rzekomo się zakochał, ale zamiast tego stały się wściekłe, będą służyć jako gwiazdy w sezonie 19. Panieński.

Po finale 26. sezonu we wtorek Licencjat, ABC ogłosiło, że Rachel Rechia i KP Windy Rose będą dzielić obowiązki tego lata. Dwie kobiety myślały, że znalazły prawdziwy haczyk w Echard, i wyznały, jak się zakochał i poszedł spać Trzy dziewczyny W ostatnich dniach ich randkowego maratonu. Zasada pierwsza Licencjat Klub: Pocałuj i nie mów tyle, Bru.

To pierwszy raz na długo działającą franczyzę – dwie panienki spotykają się z tymi samymi facetami.

Zapowiadając nowy sezon, ABC informuje, że 30-letni Windy „szuka mężczyzny ze spokojem ducha”. Mówi, że nie jest fizycznie sprawna, ale jeśli nie ma osobowości, jest to trudne. Jej drużba rzuci jej wyzwanie, przekaże swoje uczucia i będzie ciężko pracować, aby równo udźwignąć ciężar związku.

ABC

Z kolei ABC donosi, że 25-letnia Rechia „potrzebuje mężczyzny, aby podróżować z nią po świecie”. Po niedawnym uzyskaniu licencji prywatnego pilota, Rechia nie ma przyszłości poza niebem, a teraz ma nadzieję znaleźć drugiego pilota, który dorówna jego wyczuciu przygody.

Licencjat Kontynuacja sukcesów w tym sezonie wśród osób w wieku 18-49 lat. Po 35 dniach oglądania w wielu witrynach otrzymał średnio 6,9 mln widzów i ocenę 2,5 w wersji demonstracyjnej.

Sezonu 19 Panieński Startuje w poniedziałek 11 lipca.

READ  Bezpośrednie ogłoszenia: Texas High Police Wolde przemawia do reakcji policji