20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tesla wycofuje prawie 4000 Cybertrucks 2024

Tesla wycofuje prawie 4000 Cybertrucks 2024

Tesla wycofuje 3878 pojazdów z roku modelowego 2024 Elektroniczne ciężarówki Po odkryciu, że pedał przyspieszenia może się zablokować, co może spowodować niezamierzone przyspieszenie pojazdu i zwiększyć ryzyko wypadku.

Z zgłoszenia złożonego do Krajowej Administracji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego wynika, że ​​nakładka na pedał przyspieszenia może odpaść i utknąć w tapicerce wnętrza.

Według Krajowej Administracji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (NHTSA) wycofanie obejmuje modele Cybertrucks z roku modelowego 2024 wyprodukowane między 13 listopada 2023 r. a 4 kwietnia 2024 r.

Według NHTSA, według stanu na poniedziałek Tesla nie miała żadnych informacji o żadnych wypadkach, obrażeniach ani ofiarach śmiertelnych związanych z tym problemem. Według Krajowej Administracji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (NHTSA) produkcyjne samochody Cybertrucks zostaną wyposażone w nowy element przepustnicy do środy tego tygodnia.

Tesla, na której czele stoi miliarder Elon Musk, oświadczyła, że ​​bezpłatnie wymieni lub naprawi zespół przepustnicy. Właściciele mogą skontaktować się z obsługą klienta Tesli pod numerem 1-877-798-3752. Numer wycofania Tesli to SB-24-33-003

Oczekuje się, że pisma z powiadomieniami zostaną wysłane do właścicieli pojazdów w czerwcu.

Producent dostarczył już kilkanaście pierwszych swoich przyszłych samochodów Cyberciężarówka Samochody dostawcze zostaną dostarczone klientom w listopadzie, dwa lata później niż pierwotnie planowano, przy czym nie jest jasne, kiedy będzie mogła rozpocząć się produkcja na pełną skalę.

Musk odniósł się do trudności związanych z masową produkcją pojazdu, mówiąc podczas telekonferencji firmy w trzecim kwartale w październiku: „Za pomocą Cybertrucka wykopaliśmy sobie własny grób”.

READ  W jaki sposób kryzys płynności związany jest ze stosem Ethereum Lido