30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tesla, Five Bello, Neo i nie tylko

Tesla, Five Bello, Neo i nie tylko

Salon Tesli jest widoczny w West Drayton pod Londynem w Wielkiej Brytanii, 7 lutego 2018 r.

Hannah McKay | Reuters

Sprawdź, które firmy trafiają na pierwsze strony gazet w handlu w południe.

Tesla – Akcje wzrosły o około 2,2% po UBS Ulepszenie inwentarza pojazdów elektrycznych, aby kupić od neutralnego. Firma stwierdziła, że ​​upadek Tesli w tym roku stanowi „atrakcyjny punkt wejścia” dla inwestorów. „Uważamy, że perspektywy operacyjne są lepsze niż kiedykolwiek”, powiedział UBS.

pierścionek biżuteria – Akcje detalisty jubilerskiego wzrosły o prawie 9% po tym, jak firma poinformowała o kwartalnych zyskach i przychodach To pobiło szacunki analityków Wydał optymistyczną prognozę na ten rok. Signet rozszerzył również swoją licencję na wykup udziałów o 500 mln USD.

pięć poniżej Akcje dyskonta spadły o 2,9% po lekkim pobiciu zysków, ale nie wygenerowały przychodów w ostatnim kwartale. Pięć poniżej obniżki wskazówek na ten rok.

Nowy – Po tym czasie akcje Nio spadły o 7% Najnowszy raport kwartalny chińskiego producenta samochodów elektrycznych. Firma borykała się z trudnościami podczas przestojów Covid-19 w Chinach i stoi w obliczu presji na marże, która prawdopodobnie nie zacznie się poprawiać do trzeciego kwartału, powiedział dyrektor generalny William Ben Lee podczas wezwania do wyników.

Novavax Akcje firmy farmaceutycznej spadły o 16%. O wiadomości, że Food and Drug Administration może opóźnić decyzję w sprawie szczepionki Novavax Covid-19. Rzecznik FDA powiedział CNBC, że FDA musi ocenić zmiany w procesie produkcyjnym firmy farmaceutycznej.

Wykonawca wstępnej transakcji Akcje dyskonta wzrosły o 6,2% rok do roku Aktualizacja z RBC Capital Markets Lepsze wyniki dla sektora po wstępnym raporcie z ostatniego kwartału.

oprogramowanie umiejętności Akcje Skillsoft spadły o 16% po opublikowaniu przez platformę edukacyjną wyników kwartalnych. Firma odnotowała stratę mniejszą niż oczekiwali analitycy, ale odnotowała mniejsze przychody niż oczekiwali analitycy.

READ  Kto będzie podróżować na pokładzie statku kosmicznego Blue Origin w czwartek?

Tanaya Machel i Hannah Miu z CNBC współtworzyły reportaże.