24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Teresa Giudice śmieje się z tragicznej porażki w Photoshopie z Larsą Pippen

Teresa Giudice śmieje się z tragicznej porażki w Photoshopie z Larsą Pippen

Teresa Giudice naśmiewa się ze swoich niepowodzeń.

the Prawdziwe gospodynie domowe z New Jersey Gwiazda „Prawdziwych gospodyń domowych z Miami” (52 lata) miała w weekend poważną awarię Photoshopa po tym, jak 6 lipca opublikowała zdjęcie siebie i Larsy Pippen z okazji 50. urodzin gwiazdy „Prawdziwych gospodyń domowych z Miami”.

the Opublikowano na Instagramie Na zdjęciu Giudice i Pippen mieli na sobie stroje kąpielowe, ale Giudice źle skadrował sylwetki duetu i umieścił je na tle plaży.

Photoshop Teresy Giudice nie powiódł się z Larsą Pippen.

Teresa Giudice/Instagram


Wielu z 2,3 miliona obserwujących gwiazdę reality show szybko zwróciło uwagę na porażkę, pisząc: „Podaje informacje o Zoomie”, a inny dodał: „Mogę sobie pozwolić na taki wyjazd na plażę!”.

Trzeci napisał: „Najgorszy zwycięzca edycji zdjęć”.

„Melania lub Gia, przyjdźcie i pomóżcie mamie w montażu” – napisała czwarta, odnosząc się do córek Giudisa, 23-letniej Gii i 18-letniej Melanii, które dzieli z byłym mężem Joe Giudisem. Para jest także rodzicami Gabrielli (19 l.) i Audriany (14 l.).

Krzyżówka PEOPLE Puzzler jest już dostępna! Jak szybko możesz go rozwiązać? Zagraj teraz!

W odpowiedzi Giudice wyśmiała ten incydent w swoich Instagram Stories, gdzie ponownie opublikowała przerobione w Photoshopie zdjęcia siebie i Larsy w różnych miejscach, w tym pod piramidami w Gizie w Egipcie, przed Pałacem Buckingham, w willi Love Island i w domu absolwentki Housewives. Prawdziwa nowojorczyczka, Dorinda Medley, w Bluestone Manor.

Jako gospodarz podcastu, Christian Grey Snow, stworzył: Okrągły pryzmat Z podpisem „Larsa i Trey dookoła świata” przedstawia duet przed Wieżą Eiffla, Wielkim Murem Chińskim i przed Koloseum w Rzymie.

Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny, codzienny biuletyn magazynu PEOPLE Aby być na bieżąco z najświeższą ofertą LUDZIE, od wiadomości o gwiazdach po ciekawe historie ludzi.

„Uwielbiam to 🩷” – napisała Giudice w sekcji komentarzy.

Matka czwórki dzieci występuje obecnie w 14. sezonie serialu RHONJ, a dołączyła do serialu „Gospodynie domowe” w pierwszym sezonie w 2009 roku.

READ  Alison Brie i Dave Franco chodzą po czerwonym dywanie w swoim nowym filmie „Somebody I Used To Know”.