24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Taylor Swift występuje podczas drugiego wieczoru trasy London Eras Tour: oto każda gwiazda, która kiedykolwiek była na niej

Taylor Swift występuje podczas drugiego wieczoru trasy London Eras Tour: oto każda gwiazda, która kiedykolwiek była na niej

Taylora SwiftaS Przystanek wycieczkowy Eras w Londynie Oficjalnie trwa to pełną parą i pojawia się coraz więcej gwiazd Swifties!

W sobotę 22 czerwca 34-letni piosenkarz „London Boy” po raz kolejny przyciągnął tłumy celebrytów podczas drugiego wieczoru swojego trzydniowego pobytu na stadionie Wembley, gdzie wystąpili otwierający występy Meat i Paramore. Przez jedną noc gościł już 80 000 widzów z całego świata, m.in Niektóre rodziny królewskie oraz inne znane osobistości i fani 14-krotnego zdobywcy nagrody Grammy. Biorąc pod uwagę powiązania Swift ze stolicą Anglii, mieszkała w Londynie i poza nim Joe Alvinaona Były chłopak od sześciu lat – Nic dziwnego, ilu przyjaciół przychodzi.

Mógł powiedzieć „So Long, London” w piosence ze swojego najnowszego albumu. Zakład Torturowanych Poetów, wróciła i jest lepsza niż kiedykolwiek. Podczas sobotniego występu Swift wspierali między innymi Tom Cruise, Mila Kunis, Ashton Kutcher i Liam Hemsworth.

To samo dotyczy Travisa, Jasona i Kylie Kells, którzy wszyscy wrócili Po eksplozji Piątkowy wieczór w namiocie VIP z chłopakiem Swift, Travisem Kelce.

Ci, którzy przegapili pierwszy etap w Londynie (zwłaszcza Pozornie kurczaki z hodowli hodowlanej) będą mieli okazję wziąć udział w trasie koncertowej Eras na stadionie Wembley w sierpniu, kiedy Swift powróci na pięć kolejnych koncertów, po czym oficjalnie powróci do Stanów Zjednoczonych na trasy koncertowe w Nowym Orleanie, Miami i Indianapolis.

Do tego czasu sprawdź poniżej pełną listę gwiazd, które pojawiły się na pierwszym przystanku trasy Swift Eras w Londynie.

Noc 1:

Taylor Swift występuje na scenie podczas trasy koncertowej Eras Tour na stadionie Wembley, 21 czerwca 2024 r. w Londynie, Anglia.Joe Hale’a/Redfernsa

Cara Delevingne

Nicola Coughlin

Jonathana Van Nessa

Jasona i Kylie Kellów

Travisa Kelce’a

Scott i Andrea Swift (rodzice Taylora)

Salma Hayek (slajd czwarty)

READ  Storm Noru: Carding ląduje w Da Nang w Wietnamie

Leslie Mann (slajd siódmy)

Książę William i jego dzieci

William i królewskie dzieci – książę George i 10-letnia księżniczka Charlotte – Zrobiło wrażenie W przedstawieniu. Koncert zbiegł się z 42. urodzinami Williama, które świętował tańcząc do hitu Swifta „Shake It Off”. Jako specjalny poczęstunek Swift i jej chłopak, Travisa Kelce’aUczestniczka odbyła osobiste spotkanie z rodziną królewską za kulisami.

Swift później wrócił na to samo stanowisko w IG i oznaczył Kellsa, po raz pierwszy to zrobił.

Erin Andrews i Carissa Thompson

Noc 2

Travisa Kelce’a

Wrócił i jest gotowy na kolejną piosenkę.

Jasona i Kylie Kellów

Są baaaaaaardzo!

Toma Cruise’a

The Niemożliwy cel Swift uśmiechała się podczas sobotniego występu w Londynie.

Milę Kunis i Ashtona Kutchera

Duet mąż-żona nie mógł powstrzymać uśmiechu.

Liama ​​Hemswortha

Gretę Gerwig

Rachel Zegler

Swiftowi nie są obce wielkie nazwiska w tłumie. W sierpniu, podczas okresu Przystanek wycieczkowy Eras w Los Angeles, przyjaciółka weszła do swojego namiotu VIP po kilku znajomych, w tym Selenie Gomez, Mindy Kaling, Charlize Theron, Emmie Stone, Channing Tatum i Kevinie Costnerze. Od tamtej pory jego nr. 1 VIP Kansas City Chiefs pod numerem 1 miał 87 lat, Travisa Kelce’aKim jest Szybki? Rozpoczęły się randki późnym latem (nie tak okrutne). Ostatni rok.

W maju Kelsey Brał udział w trasie Swift 87th Eras Tour, które odbyło się w Paryżu we Francji. Zbieg okoliczności, albo ona jest jak mózg? Niezależnie od tego Kells pozostał z najbliższymi przyjaciółmi. Gigi Hadid I Bradley CooperKiedy jej matka, Andrzej SwiftI Lenny’ego Kravitza i brał udział.

Po dwumiesięcznej przerwie trwającej od końca lutego do początku maja Swift wznowiła swoją rekordową światową trasę koncertową w Nanterre we Francji i w ciągu następnych kilku tygodni odwiedziła Szwecję, Portugalię i Szkocję, zasypując każdy występ wyjątkowymi piosenkami-niespodziankami – w tym jej niedawny debiut”Zabójczy miks„I”Mashup utworów Dis.

READ  Kanye West: Co tak długo zajęło adidasowi, Gabe'owi i innym zerwaniu powiązań?

Niestety, Swift niedawno wykorzystała swój setny występ Ogłoś oficjalny koniec trasy Eras W grudniu zakończył dwuletni staż w rodzinnym mieście swojego dobrego przyjaciela, Vancouver w Kanadzie. Ryan ReynoldsTe, które przewidujemy, na pewno będą istnieć.

Więcej nagłówków z Era’s Tour znajdziesz pod poniższymi linkami.

Powiązana zawartość: