23 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Studentka SUNY Poczdam Elizabeth Howell zabita w pobliżu szkoły, Michael Snow aresztowany

Uczeń Upstate College został zastrzelony na ulicy tuż za kampusem szkolnym przez kogoś niezwiązanego ze szkołą, poinformowała policja i administratorzy.

21-letnia Elizabeth Howell, studentka muzyki Sunny Podstam, została znaleziona w piątek leżąca z ranami postrzałowymi na poboczu College Park Road. Policja stanu Nowy Jork powiedziała:.

Oskarżony snajper Michael J. Snow, 31 lat, został aresztowany w sobotę i oskarżony o morderstwo drugiego stopnia, podała policja. Zanim strzelanina wydawała się być odosobnionym incydentem, policja początkowo wezwała mieszkańców do zamykania drzwi i podróżowania w grupach.

Nie było od razu jasne, czy Snow i Howell się znali, ale szkoła powiedziała Snowowi, że „żaden uczeń, pracownik ani absolwent nie ma nic wspólnego ze studiami”.

Howell z Patterson w hrabstwie Putnam powiedział, że szkoła planuje ukończyć studia w tym roku.

Michael J. Snow został aresztowany i oskarżony o morderstwo drugiego stopnia, a szkoła stwierdziła, że ​​nie miał żadnego związku z uczelnią jako student, pracownik lub absolwent.
Twitter / Brian Dwyer, Wiadomości Spectrum1

SUNY Potsdam odwołało zajęcia na poniedziałek i odwołało lub przełożyło różne zajęcia z powodu żalu po kampusie z powodu śmierci Howella. Sala koncertowa w szkolnej Szkole Muzycznej Żurawia została wyznaczona jako pomnik kampusu, powiedzieli urzędnicy szkolni w poście w mediach społecznościowych.

„Beth był wiolonczelistą, grał z orkiestrą Crane Symphony i był zapalonym pedagogiem z świetlaną przyszłością” – napisano w poście. „Słowa nie mogą wyrazić smutku, który dzielimy jako złożona społeczność po tej tragicznej stracie”.

Botstam znajduje się w hrabstwie St. Lawrence, około 50 mil od granicy USA z Kanadą.

Elizabeth Howell była studentką edukacji muzycznej w SUNY Potsdam's Crane School of Music i w tym roku ukończyła studia.
Elizabeth Howell była studentką edukacji muzycznej w SUNY Potsdam’s Crane School of Music i w tym roku ukończyła studia.
Facebook
Elizabeth Howell, studentka SUNY Potsdam, została zastrzelona na ulicy w pobliżu kampusu.
Elizabeth Howell, studentka SUNY Potsdam, została zastrzelona na ulicy w pobliżu kampusu.
Facebook

Z drutami pocztowymi

READ  Dyrektor generalny United Airlines wysyła wezwanie FAA do anulowania i opóźnienia lotów z powodu złej pogody