15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Streszczenie „Kawaler”: koniec sezonu — Clayton wybiera [Spoiler]

The Chase Shakes Up Its Roster of Chasers (Who's In? Who's Out?), as ABC Sets Upcoming Reality Slate

BSCClayton oczywiście kocha wszystkie trzy swoje kobiety – ale tę, którą kocha kość?

Na początku wtorkowego finału sezonu udało mu się przywrócić Gabe’a i Rachel na odwyk, nawet po wczorajszej „różowej imprezie z piekła rodem”, podczas której dowiedzieli się, że był w nich zakochany i „intymny” z nimi. Ale to mu nie wystarcza: wciąż nie mógł przestać myśleć o Susie, która odeszła od niego po tym, jak usłyszał, co zrobił z pozostałą dwójką. (Czy ten facet chce tylko tego, czego nie może mieć? Bardzo prawdopodobne!)

Jesse zakochuje się w Susie, która wciąż jest trochę roztrzęsiona po ich rozstaniu, i mówi jej, że Clayton jest załamany i chce jej. Susie zgodziła się go zobaczyć, ale kiedy usiedli, powiedziała Claytonowi, jak bardzo była zszokowana sposobem, w jaki ją potraktował po tym, jak z niego wyszła. Powiedziała mu: „To było upokarzające”. „Jeśli mnie kochasz, jak możesz mnie tak traktować?” (Świetne pytanie!) Pędzi, by przeprosić i popycha ją, by dała mu drugą szansę: „Kocham cię i nie chcę cię stracić”. Mówi, że w tej chwili nie może podjąć tej decyzji, musi się nad tym zastanowić, ale docenia jego przeprosiny. Zostawia go też w spokoju, a on decyduje, że chce być z Suzy… więc musi zerwać z Gabe’em i Rachel. Przepraszam.

Finał sezonu Bachelor Clayton GabeClayton staje twarzą w twarz z plutonem egzekucyjnym i siada z obydwoma w tym samym czasie – sposób na zaoszczędzenie czasu, przyjacielu! – i przeprasza za cały ból, który im spowodował… zanim powie im, że jego serce jest z Suzy. Gabe mówi mu, że powinien był powiedzieć im wcześniej, zanim odszedł, i potulnie podąża za nim, gdy go rzucają. „Nie wierzę w nic, co mówisz. Ani jednej rzeczy”, oświadczyła, zanim zganiła go za mówienie o pozostaniu tylko po to, by zrezygnować z nich następnego dnia. Próbuje ponownie wyjaśnić swoją przesuwającą się skalę miłości, ale ona powstrzymuje go: „Właściwie wydajesz się głupi”. Proponuje jej wyjęcie go, ale ona tylko go brzydzi: „Nie”. (Gabi jest na wieczór panieński. Nie, na prezydenta).

READ  Co komik Hasan Minhaj powiedział na temat zarzutów o udawanie islamofobii?

W programie na żywo Jesse powiedziała, że ​​była wtedy zakochana w Claytonie, ale „patrząc wstecz, nie wiedziałam wszystkiego”. Ale teraz jest tego pewna! Zabrali Claytona, a ona powiedziała mu, jak czuła się „zwiedziona” i „zdraczona” przez niego. Wymamrotał letnie przeprosiny i wygląda na to, że został już pobity. Dzisiejsza noc dopiero się zaczęła!

Rachel koniec sezonu kawalerskiegoWracając na Islandię, Clayton wraca, by pocieszyć Rachel, wypytując go o jego definicję miłości, ze łzami w oczach opowiadając, jak ją prowadził i prosząc, by walczyła o nich tylko po to, by ją odciąć. „Kiedy na to spojrzysz, będzie cię to prześladować” – przewiduje między łzami. Powiedziała mu, gdy ją zabrał: „Ona nas opuściła”. (Czy ktoś śledzi, ile razy Clayton powiedział dziś wieczorem „przepraszam”?) „Nigdy mnie nie lubił”.

Ojciec Rachel dąsał się w tłumie, gdy dołączyła do programu na żywo, aby opowiedzieć o tym, jak była „zszokowana” czynami Claytona. („Nie mógł nawet zerwać z nami osobno”). Nie czuła już do niego uczuć po tym, jak zobaczyła, jak „nie szanuje jej” i Gabby w ten sposób, a kiedy wychodzi, beszta go za to, jak „samolubny” był . Rzucił jej jeszcze kilka słów „przepraszam”, które w tej chwili są tylko białym szumem, a ona odpowiedziała: „Po prostu ci nie wierzę”. Zapytałem go szczerze: czy powiedział jej, że ją kocha tylko po to, żeby się z nią przespać? Mówi nie, tak się wtedy czuł. Żyjcie chwilą chłopaki!

Finał wzrósł do ostatniego sezonu Bachelor SusieCóż, dwa w dół, jeden do wyjścia: Clayton teraz skupił się na Susie, dziewczynie, którą kocha najbardziej (na razie) i ma zapieczętowany i załadowany pierścionek zaręczynowy Neila Lane’a. Wysłał Suzy bardzo długą wiadomość z dużą ilością „przepraszam”, zapraszając ją do dołączenia do niego w Gra o tronStodoła na ostatnią ceremonię róż. Zgadza się z nim spotkać i uśmiecha się szeroko, gdy widzi, jak się pojawia. Idzie na wielką rozmowę o tym, jak bardzo chce z nią żyć i prosi ją, żeby spróbowała jeszcze raz. Powiedziała mu, że kocha jego przesłanie i wierzy w każde jego słowo… ale… „Nie czuję, że ten rodzaj miłości, jaki mam do ciebie teraz, jest rodzajem miłości, jaki mam do ciebie teraz.” Postanowiła opuścić Islandię w spokoju, a kiedy zapytał, czy jest jakaś szansa na powrót do siebie, uciszyła go: „Czuję, że to już koniec”. Ona prowadzi — a Clayton został pierwszym kawalerem, któremu odmówiono przyjęcia na niedawnym przyjęciu róż. Auć.

READ  Ryan Gosling, Paul Rudd, Matt Damon i inni dołączają do Kristen Wiig w SNL

Ale jest niespodzianka! Clayton opowiada publiczności na żywo, że kiedy wrócił do domu, ktoś zadzwonił do niego: Tak, to była Susie! Wom-wom. Wyszła i upierała się, że wyjazd z Islandii to „najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć”, ale że mieli czas na przemyślenie spraw w domu. Skończyła napięcie: „To jest moja przyjaciółka” – śmieje się. nasz koniec…? Mówi mu, że go kocha i razem wydają się bardzo do siebie podobni. „Wszyscy popełniamy błędy” – mówi i spodziewa się „reakcji” ze strony publiczności, ale ma nadzieję, że ludzie będą kibicować tym błędom. Cóż, powodzenia! Clayton przestaje się oświadczać, ale przeniesie się do Wirginii, aby być z nią. Schodzi ze sceny, by odebrać ostatnią różę związaną umową, a ona przyjmuje ją pocałunkiem. Tak, świetnie, cokolwiek.

Gabe i Rachel mają jednak nagrodę pocieszenia: byliby Kolejny wieczór panieński Razem czy razem! Miejmy tylko nadzieję, że nigdy więcej nie zakochają się w tym samym facecie.

Cóż, Bachelor Nation, nadszedł czas, aby wypowiedzieć się: kto powinien był zakończyć Claytona (jeśli ktokolwiek)? Głosuj w naszej ankiecie i uderzaj w komentarze, aby podzielić się swoimi przemyśleniami w poście.