23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nagroda „Kocham mojego tatę” zdobywa pierwszą nagrodę za fikcję — The Hollywood Reporter

Nagroda „Kocham mojego tatę” zdobywa pierwszą nagrodę za fikcję — The Hollywood Reporter

rok 2022 SXSW Festiwal Filmowy ogłasza zwycięzców Jamesa Morosini kocham mojego tatę I Rosa Ruth Posten Pan światła Zdobył pierwsze nagrody odpowiednio w beletrystyce i filmie dokumentalnym.

kocham mojego tatę Opowiada historię mężczyzny, którego zrażony ojciec (Patton Oswalt) próbuje nawiązać kontakt, podczas gdy Pan światła Jest to portret malarza George’a Anthony’ego Mortona. Pozostali zwycięzcy to coś cofnąć (Cross-pilot) i Wszystkie wrony na świecie (krótka fikcja).

2022 SXSW Film Festival to pierwsza osobista iteracja festiwalu w Austin od 2019 roku. Film miał premierę kilku głównych tytułów studyjnych, w tym premiery Sandry Bullock zaginione miasto Film z Mikołajem Klatką Nie do zniesienia ciężar talentuplus wpisy A24 . Wszystko wszędzie na raz A Organy Organy i organy.

Hollywoodzki reporterSherry Linden znalazła się w jury w konkursie filmów fabularnych wraz z reżyserem Siddantem Adlakhanem i Jenelle Reilly z różnorodny.

Nagrody Publiczności Festiwalu nie zostały jeszcze ogłoszone. Zobacz pełną listę zwycięzców SXSW poniżej.

Wielkie Jury Filmów Fabularnych Nagrody

Konkurs przewagi narracyjnej firmy Panavision
zwycięzca: kocham mojego tatę
Reżyser/scenarzysta: James Morosini, Producenci: Bill Stiritz, Patton Oswalt, Sean O’Grady, Dean Eckerl, Phil Cave, Daniel Brandt, Sam Slater

Uznanie jury za niezwykłą wizję filmową: personel i załoga, On jest w każdym z nas

Uhonorowanie Specjalnego Jury za wybitne osiągnięcia: Elizawiecie Jankowskiej, Nika

Konkurs Filmów Dokumentalnych prezentowany przez IMAX
zwycięzca: Pan światła
Reżyser: Rosa Ruth Posten Producenci: Roger Ross Williams, Anusha Nzumi, Elga Romanes

Specjalne wyróżnienie jury za wyjątkową intymność w opowiadaniu historii: zły topór
Reżyser: David Seif Producenci: Judd Harris, Diane Coon, Catarina Vasquez, David Seif

Specjalne wyróżnienia Jury za pracę dokumentalną: Steve Gleu Pez wyjęty spod prawa

Wielkie Nagrody Jury dla Filmu Krótkometrażowego Prezentowane przez IMDbPro

READ  „Abbott Elementary” został wznowiony na drugi sezon przez ABC; hit komediowy pierwszoroczniak

krótki konkurs narracyjny
zwycięzca: Wszystkie wrony na świecie
Reżyser/scenarzysta: Tang Yi, Producent: Haozing Li

Uhonorowanie Jury Specjalnego ds. Reżyserii i Filmowania Społecznościowego: połysk nie jest złotem
Reżyser/scenarzysta: Christian Nolan-Jones, producenci: Maya Miller, T. Wyskakuje lub . Valerie Nicholas

Uhonorowanie Specjalnego Jury za wybitne osiągnięcia: Afrodyta Armstrong, Kyle Riggs, Bóg Zachodu

Konkurs Krótkometrażowych Filmów Dokumentalnych
zwycięzca: Długa linia damska
Reżyserzy: Ryka Zetapchi, Chandin Tomey, Producenci: Garrett Schiff, Bem Tripp Allen, Ryka Zetapchi, Sam Davis, Dana Kurth

Podziękowanie Jury ds. Refleksji Wizualnej: Ani przez chwilę rzeczy, które stoją bezczynnie
Reżyser: Jimmy Meltzer Producenci: Annie Marr, Jimmy Meltzer, Susan Brennan Furstenberg

szorty o północy
zwycięzca: Miszary
Reżyseria/scenariusz: Nouhach Homayoun, Producent: Bushra Afrin, Nouhouch Homayoun.

Podziękowanie jury za mocną „Krótką Podróż”: Omi
Reżyser: Kelly Fife Marshall, scenarzyści: Tamar Bird, Kelly Fife Marshall, producent: Tamar Bird

animowane filmy krótkometrażowe
zwycięzca: Pestia
Reżyser: Hugo Covarrubias, Scenarzyści: Martin Irazo, Hugo Covarrubias, Producenci: Tivo Diaz, Hugo Covarrubias

Specjalne oszacowanie jury za nieoczekiwane emocje: Les L’Armes de la Seine
Reżyserzy/scenarzyści: Yannis Belaid, Elliot Benard, Producent: Carlos de Carvalho

Specjalne wyróżnienie Jury za wisceralne opowiadanie historii: coś w ogrodzie
Reżyser/scenarzysta/producent: Marcos Sanchez

Filmy muzyczne
zwycięzca: Desiree Dawson – „Spotkajmy się przy świetle”
Reżyser/scenarzysta: Alexandre Farah

Podziękowanie przez Specjalne Jury idące jeszcze dalej: Myd – „porozmawiajmy”
Reżyser/scenarzysta: Dan Carr

Teksańskie szorty
zwycięzca: Ludzie Frontery
Reżyserzy: Alejandra Vasquez, Sam Osborne

Wyróżnienie jury za wizję: ptaki
Reżyser/scenarzysta: Kathryn Propper, Producent: Sophia Lovrida

Szorty Texas High School
zwycięzca:
Miód pszczeli
Reżyser / Scenarzysta / Producent: Emilio Vazquez Reyes

Uhonorowanie Jury Specjalnego ds. Ekspresji Artystycznej: Znowu jest gorzej
Reżyser/scenarzysta: Sarah Reyes, producenci: Sarah Reyes, Kenneth Rogers

READ  „Doctor Strange 2” osiąga w piątek 90 milionów dolarów — The Hollywood Reporter

Przypadkowe Zawody Pilotów
zwycięzca: coś cofnąć
Reżyser: Nicole Dorsey, scenarzyści: Michael Moses, Madison Walsh, producenci: Max Toplin, Jordan Hayes

Specjalne wyróżnienie jury za wyjątkową wizję pisarstwa i reżyserii: Pamela Rippon i Sarah Gunnarsdottir, rok moich kutasów