28 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Stan Iowa kontynuuje oszałamiającą zmianę od sezonu 2-22, pokonując Wisconsin, by wylądować w Sweet 16

Stan Iowa kontynuuje oszałamiającą zmianę od sezonu 2-22, pokonując Wisconsin, by wylądować w Sweet 16

Milwaukee – Kiedy 10 czerwca nowy główny trener Iowa State, T.J. Uetzelburger, zebrał swój skład po raz pierwszy, nie podał konkretnych liczb dotyczących goli przed nim.

Liczby były wystarczająco ponure dla Hurricane’ów w latach 2020-21: tylko dwa zwycięstwa, z których żadne nie nastąpiło po 20 grudnia 2020 r., i 18 kolejnych porażek, które zamknęły najgorszy sezon programu od 1925 r.

„Nie zaczęliśmy odnosić konkretnej wygranej ani nie robić niczego w oparciu o to, co wydarzyło się w przeszłości”, powiedział Otzelberger. „To, co zrobiliśmy, to odzyskanie dumy z programu, który tak bardzo kocham”.

Dziewięć miesięcy później Iowa mogła świętować nowy numer: Sweet 16. 11-stopniowe huragany kontynuowały swój historyczny obrót w niedzielę, oszałamiając 3 miejsce Wisconsin 54-49 przed gęstym tłumem Wisconsin na Fiserv Forum. ISU zadebiutowało na Sweet 16 od 2016 roku, kiedy Otzelberger pracował jako asystent i zagra w piątek w Chicago.

Iowa State w piątek stał się drużyną z najniższym odsetkiem wygranych (0,083) w poprzednim sezonie, aby wygrać mecz o mistrzostwo NCAA, pokonując LSU 59-54. Przed niedzielą, drużyną z najniższym procentem wygranych, która osiągnęła Sweet 16 w następnym roku, była Ohio State, która w latach 1997-98 wygrała 8-22 (0,267), zanim w sezonie 1998-99 przeszła do Final Four. (Buckeyes zostali później zmuszeni do opuszczenia swoich zwycięstw.)

„Jak odwróciliśmy ten program od? [2-22] Hurricane Ranger powiedział: dla Sweet 16 to szaleństwo Gaby KalshoreKtóry zdobył 22 punkty, co jest najwyższym poziomem w grze. „Wielu ludzi nie widzi tak wiele z zewnątrz, ale w tej społeczności Ames w stanie Iowa następuje duża zmiana”.

Calshore podsyciło atak, ale stan Iowa pokonał Wisconsin, wykorzystując swoją charakterystyczną obronę, co spowodowało, że Badgers utrzymali najniższe sezony (49), wskaźnik rzutów z gry (29,8%), trzypunktowe (2) i trzypunktowe strzelanie (9,1%). ) . ). Iowa przyznała tylko 103 punkty w pierwszych dwóch meczach turnieju.

READ  Ciężko grający Daryl Lamonica, pomocnik, zmarł w wieku 80

Odbył grupę kierowaną przez Kalchor Johnny DavisBig Ten Player of the Year i pretendent do nagrody Wooden, do 17 punktów przy strzale 4 z 16. Chociaż Borsuki ciężko walczyły po utracie bazy Chuckie Hepburn Z powodu kontuzji kostki pod koniec pierwszej połowy, rój obrońców z Iowa zmylił Daviesa, starszego strażnika. Brad Davison i inni.

Kalshore, który rozpoczął karierę w college’u w Minnesocie i dorastał w stanie, powiedział, że „nigdy nie kochał Wisconsin” i czerpał energię z napotykania znajomych twarzy w podobnej do drogi okolicy 80 mil od kampusu Wisconsin.

„Johnny Davis i Brad są naprawdę świetnymi graczami, ale uświadamiam sobie, że dużo się o nich mówi, a niewiele o nas” – powiedział Calchore. „Jesteśmy tutaj na dużej scenie. Wszyscy jesteśmy dumni, że tylko dlatego, że mają imię, my mamy serce i wyszliśmy z tego zwycięsko”.

Otzelberger, pochodzący z Milwaukee, szukał „ludzi o niskim ego i wysokiej produktywności”, aby w dużej mierze zmienić skład za pośrednictwem portalu transportowego. Trzech najlepszych strzelców stanu Iowa przeszło z poprzedniego sezonu, a trener dodał graczy takich jak Calshire, Izajasz Brookington z Pensylwanii i Konk jazzowy ze stanu Waszyngton.

„Od zeszłego roku nie było zbyt wielu graczy w składzie, więc wszyscy mieliśmy czystą kartę” – powiedział Konk. „Zaczęło się 10 czerwca, jak tylko postawiliśmy stopę na kampusie, kiedy spotkaliśmy się i zaczęliśmy trenować, wstawanie o 6 rano, ćwiczenia o 6:30 i 7, to naprawdę nie ma znaczenia. świetnie dla nas.

„Jesteśmy nagradzani za całą wykonaną przez nas pracę”.

Słynne poranne „treningi piłkarskie” Otzelbergera zeszłego lata zaszczepiły psychiczną i fizyczną wytrzymałość, która przetrwała do końca sezonu. Zawodnicy tacy jak Calshore mogą być szalenie niekonsekwentni w ataku – przegrał trzy mecze bez bramek i 11 z pięcioma punktami lub mniej – ale zawsze jest konsekwentny w obronie.

READ  Św. Piotr kończy ogromną niespodziankę Marcowego Szaleństwa, ogłusza drugie ziarno Kentucky

„Wiedzieli, co ich łączy”, powiedział Otzelberger, który jako dziecko zbudował swój styl defensywny po obejrzeniu byłego trenera Wisconsin, Dicka Bennetta. „Wiedzieli, jaka będzie nasza tożsamość. Wierzymy, że jeśli grasz defensywnie i dyktujesz to, możesz kontrolować grę.

„Nie będziemy przepraszać za to, jak musimy wygrać, i nie przepraszamy za to, jak estetycznie to może wyglądać. Oni są zwycięzcami”.