20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Śmiertelny wypadek, podejrzenie jazdy pod wpływem na przyjęciu urodzinowym w hrabstwie Monroe

Śmiertelny wypadek, podejrzenie jazdy pod wpływem na przyjęciu urodzinowym w hrabstwie Monroe

BERLIN TWP. – Dwoje rodzeństwa w wieku 5 i 8 lat zginęło, a kilkunastu innych zostało rannych w niedzielę rano, gdy samochód wjechał w budynek klubu jachtowego, w którym odbywało się przyjęcie urodzinowe.

Władze podały, że 66-letnia kobieta prowadząca pojazd, który uległ wypadkowi, została aresztowana pod zarzutem niebezpiecznej jazdy pod wpływem alkoholu, która spowodowała śmierć, i umieszczona w więzieniu hrabstwa Monroe za 15 lat przestępstwa – podały władze. Policja podała, że ​​spodziewanych jest więcej zarzutów karnych.

Urzędnicy twierdzą także Restauracja Verna W Newport kierowca mógł znajdować się na krótko przed wypadkiem, sprawa pozostaje zamknięta i badana. Bar wznowił działalność w niedzielę rano, kiedy wpadli do niego reporter Free Press i fotograf.

Impreza odbyła się w Swan Boat Club – 6332 Brancheau Road, około 30 minut na południowy zachód od Detroit. Opublikowano na Facebooku W niedzielę będzie nieczynne po „strasznym wypadku”, w wyniku którego doszło do wielu obrażeń i rozległych zniszczeń.

Głos szeryfa hrabstwa Monroe Troya Goodenougha drżał, gdy przemawiał do mediów.

Powstrzymał łzy, czytając oświadczenie opisujące scenę, w której samochód wjechał w ścianę około godziny 15:00 w sobotę. Powiedział, że było to „niezwykle niepokojące i przytłaczające emocjonalnie zarówno dla osób bezpośrednio zaangażowanych, jak i tych, którzy byli świadkami tego przerażającego wydarzenia”.

Goodenough powiedział, że 15 osób, w tym dorośli, zostało rannych.

Pojazd uderzył w północną ścianę i wjechał w budynek na odległość około 25 stóp, aż się zatrzymał. Film z gry w dzwonek do drzwi opublikowany w Internecie pokazuje coś, co przypomina SUV pędzący w stronę klubu jachtowego, znikającego z pola widzenia, gdy stoją drzewa, a następnie nagle pojawiającego się poza ekranem w chmurze kurzu. Następnie widać ludzi wybiegających z budynku.

Na miejsce przybyło kilka służb, które udzieliły pomocy.

Podczas konferencji prasowej, gdy szeryf zidentyfikował zmarłe dzieci jako rodzeństwo, wśród słuchających słychać było łamiące serce westchnienie. 5-letni chłopiec i jego 8-letnia siostra nie mają nawet dostępu do leczenia.

READ  Firma Apple zablokowała aplikację iMessage na urządzeniu Beeper Mini na Androida, ale sygnał dźwiękowy będzie nadal naciskał

Najpierw stwierdzono zgon na miejscu.

Według szeryfa dziewięć osób, w tym troje dzieci, zostało przetransportowanych do lokalnych szpitali ambulansami i dwoma helikopterami medycznymi. Pod koniec soboty doznali poważnych obrażeń zagrażających życiu. Wielu innych odjechało pojazdami, które nie są awaryjne.

Pod koniec konferencji prasowej szeryf w odpowiedzi na pytanie reportera potwierdził, że podejrzany mógł przebywać w restauracji Verna's w Newport.

„Weszliśmy i zamknęliśmy firmę” – powiedział Goodenough, zapytany, czy bar będzie objęty dochodzeniem policyjnym. „Wykonujemy nakaz przeszukania w celu uzyskania informacji na temat działalności prowadzonej tego dnia”.

Tabliczka informująca o restauracji opisuje ją jako „dom półfuntowego burgera Verna” oraz „miejsce dobrych czasów i wspaniałych przyjaciół od 1938 roku”.

Goodenough powiedział, że po katastrofie śledczy pracowali nad zbadaniem dowodów, identyfikacją ofiar, przesłuchaniem świadków i ponownym zjednoczeniem członków rodziny rozdzielonych w nagłym chaosie wywołanym śmiertelnym i tragicznym wypadkiem.

Tragicznie rzecz biorąc, obszar, w którym rozegrała się tragedia, od dawna jest miejscem, w którym można cieszyć się życiem.

Klub jachtowy, który powstał w latach czterdziestych XX wieku jako miejsce, w którym miłośnicy żeglarstwa mogli grać w karty, jeść piwo i łapówki na Swan Creek, miał swoje dobre i złe chwile, głównie w miesiącach letnich. Jest w pobliżu jeziora Erie.

Klub, który rozkwitł w pierwszych latach swojej działalności, to jego Polecana strona internetowa.

Historia klubu szczyciła się organizacją „wielkich regat”, „wyścigów na skuterach śnieżnych” i „słynnych obiadów z kurczakiem”. W pewnym momencie klub zauważył, że wśród jego członków był gubernator stanu Michigan G. Był tam Mennen (Soppy) Williams.

Według strony internetowej w latach 70. liczba członków spadła do mniej niż 50 osób. Jednak od tego czasu klub, który obecnie oferuje doki dla ponad 125 jachtów członkowskich o długości do 40 stóp, ponownie powiększył się liczebnie i „zrzesza ponad 250 członków posiadających karty w dobrej kondycji i prosperuje!”

READ  Aaron Rodgers rzuca DD i idzie do szatni przed przerwą

Nazwiska ofiar nie zostały ujawnione.

Skontaktuj się z Frankiem Witsilem pod numerem: 313-222-5022 lub pod adresem [email protected].