24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Siedmiokrotny mistrz Super Bowl, Tom Brady, przejdzie na emeryturę po 22 sezonach NFL.

Siedmiokrotny mistrz Super Bowl, Tom Brady, przejdzie na emeryturę po 22 sezonach NFL.

Rozgrywający Tampa Bay Buccaneers Tom Brady (12) świętuje zwycięstwo Vince Lombardi Trophy po pokonaniu Kansas City Chiefs na Super Bowl LV na Raymond James Stadium.

Marek J. Zamień | USA Dzisiaj Sport | Reuters

Legendarny rozgrywający Tom Brady odchodzi z gry po 22 sezonach. Zgłoszono ESPN Sobota.

Powszechnie oczekuje się, że siedmiokrotny mistrz Super Bowl, Brady, ogłosi wyniki na nadchodzący sezon w nadchodzących tygodniach. Nie jest jasne, kiedy Brady przejdzie na emeryturę.

Po tym, jak ESPN ogłosiło przejście na emeryturę, firma Brady’ego TB12sports podziękowała rozgrywającemu listą swoich sukcesów.

ESPN cytuje nienazwane źródła, mówiące, że decyzja Brady’ego o przejściu na emeryturę była oparta na wielu czynnikach, w tym jego rodzinie i zdrowiu. Kiedy ostatni Jego odcinek podcastu „Let’s Go, „Brady powiedział współprowadzącemu Jimowi Grayowi Przyjemność w „nie graniu w piłkę nożną” I spędza czas z rodziną.

44-letni Brady opuścił New England Patriots w 2020 roku i podpisał kontrakt z Tampa Bay Buccaneers, aby zabrać ich na swój pierwszy Super Bowl od 18 lat. Brady został najstarszym rozgrywającym, który wygrał ring Super Bowl w wieku 43 lat.

Kierownictwo i trenerzy Buchanan przygotowywali się do emerytury Brady’ego w ciągu ostatnich kilku tygodni, donosi ESPN. W swoim podcaście Brady powiedział, że kadra trenerska i kierownictwo Bucksa „nie ma pośpiechu” w podejmowaniu decyzji o ponownej grze.

Po dalszym opuszczaniu pola Tampa Bay Buccaneers przegrywają z Los Angeles Rams, Stacja sportowa powiedziała, że ​​Prodigy mógł wiedzieć, że to jego ostatni akt w grze. Brady był przeciwny pomysłowi „wycieczki pożegnalnej”, choć powiedział, że „rozproszy niepokój”.

„Jestem dumny i zadowolony ze wszystkiego, co osiągnęliśmy w tym roku”, powiedział o sezonie Bucks i swoim występie. „Kiedy daję wszystko, wiem, że jest to powód do dumy. I dostaję wszystko, co miałem w tym roku, w zeszłym i przed rokiem”.

READ  Szef UAW mówi, że jest gotowy do uderzenia przeciwko producentom samochodów z Wielkiej Trójki, ponieważ negocjacje rozpoczynają się w czwartek

Przeczytaj pełny raport ESPN.