24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sarah Paulin prowadzi Alaskę w prawyborach w wyborach specjalnych

Sarah Paulin prowadzi Alaskę w prawyborach w wyborach specjalnych

Była gubernator Alaski Sarah Pauline prowadzi w tej dziedzinie z 48 kandydatami Specjalne prawybory Do jedynego okręgu wyborczego w stanie, według wstępnego głosowania liczy niedzielę.

Czterech pierwszych kandydatów w wyścigu awansuje do sierpniowych wyborów specjalnych. Pani Pauline otrzymała do tej pory 30 procent głosów; Nick Beckich, spadkobierca dynastii politycznej z Alaski, 19,3 procent; Al Gross, chirurg i rybak, kandydował do Senatu dwa lata temu, o prawie 12,5 procent; I Mary S. Peldola, były ustawodawca stanowy, stanowił około 7,5 proc.

SM. Paulina i Pan Republikanie Begich, panie Gross nie jest powiązany z żadną partią, a Pani. Peltola jest demokratą.

Wybory specjalne wywołała śmierć W marcu Wybory odbyły się w 1973 roku, aby wypełnić obecną kadencję Don Younga, pierwszego republikanina wybranego do Lok Sabha.

Wybory specjalne odbędą się 16 sierpnia, w dniu prawyborów na Alasce na kadencję 2023-2025 Izby Gmin. Dlatego też wyborcy dwukrotnie zobaczą nazwiska niektórych kandydatów na karcie do głosowania: raz w celu ustalenia wyniku wyborów nadzwyczajnych i raz w celu wyłonienia kandydatów do jesiennych wyborów powszechnych na pełną dwuletnią kadencję.

Dla pani Paulin wyścig był politycznym powrotem. W wyborach prezydenckich w 2008 r. nominowany przez senatora Johna McCaina Joseph R. Pani Pauline straciła mandat Demokratów, w tym Biden Jr., i zrezygnowała z funkcji gubernatora. Dobrze opłacany ekspert polityczny. Donald Jr. do Białego Domu w 2016 roku. Pauline wykorzystała podobny antyestablishmentowy, antyinformacyjny nerw Partii Republikańskiej, który zachęcił Trumpa do nieoczekiwanego powstania.

Wyniki ogłoszone w niedzielę mają charakter wstępny i mogą ulec zmianie w ciągu najbliższych kilku tygodni w miarę przetwarzania i liczenia kolejnych głosów.

Alaska jest słabo zaludnionym stanem z dwoma senatorami USA, ale tylko jednym przedstawicielem. Ta niewielka populacja jest rozrzucona na obszarze Większy niż Teksas, Kalifornia i MontanaZ 82 procent społeczności W stanie niedostępnym drogami.

READ  Europejski Bank Centralny obniżył stopy procentowe po raz pierwszy od 2019 roku

Liczenie głosów może być trudne.

Karty do głosowania zostały wysłane do każdego wyborcy w stanie od 27 kwietnia, a karty do głosowania powrócą w sobotę. Co najmniej trzy kolejne rundy wstępnych wyników zostaną ogłoszone przez urzędników stanowych na dwa tygodnie przed potwierdzeniem wyników.

Alicja McFadden Raport wniesiony.