24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rozmowy pracownicze MLB stają się kwaśne, gdy pracodawcy odrzucają kontrofertę graczy

Rozmowy pracownicze MLB stają się kwaśne, gdy pracodawcy odrzucają kontrofertę graczy

Jowisz, Fla. – Jeden krok do przodu, 10 kroków do tyłu.

Łagodny optymizm w piątek Szósty dzień Jupiter Summit Major League Baseball zatrzymał się w sobotę, kiedy gracze złożyli kontrofertę przedstawiającą znaczące oferty, z których tylko właściciele kpili. Według źródła branżowego, gracze byli tak oburzeni reakcją, że nie zawarli wspólnego kontraktu w niedzielę na stadionie Chevroleta Rogera Deana.

Według źródła, zawodnicy drastycznie zrezygnowali ze swoich roszczeń sędziowskich, ponieważ od 2 do 3 lat stażu 35 procent klasy poprosiło o 75 procent zniżki przed wejściem do tego protokołu. Właściciele, którzy byli nieugięci, że obecnych 22 procent nie da się ruszyć, stali przy tej determinacji.

Jeśli chodzi o udział w przychodach, gracze wycofali swoje zgłoszenia, aby zredukować je do 30 milionów dolarów, zamiast tego domagając się systemu nagradzania drużyn na małym rynku, które zwiększają lokalne przychody, jednocześnie wywierając mniejszy wpływ na inne kluby.

Rob Manfred i Tony Clark
Obrazy Getty’ego; AP

W międzyczasie, po tym, jak gracze myśleli w piątek, że są blisko projektu umowy związanej z loterią w celu kontrolowania tankowania, kluby sprzeciwiły się połączeniu go z 14-zespołami po sezonie. Zawodnicy utknęli w 12 zespołach w zeszłym sezonie.

Na linii konkursowo-rezerwowej ruch był również minimalny. Gracze zobowiązali się obniżyć 2 miliony dolarów w 2023, 2024 i 2025 roku. Zespoły podniosły limit na 2023 r. do 1 miliona dolarów i zmierzyły się z niższymi stawkami podatkowymi.

Właściciele kontynuowali kwestię obsługi czasu serwisowego, z całorocznym serwisem gwarantowanym dla dwóch najlepszych graczy w tegorocznym plebiscycie na najlepszych debiutantów.

READ  Pies przewodnik otrzymuje dyplom od właściciela na ukończeniu college'u w New Jersey