28 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rodzina i współpracownicy pamiętają „wesołego” człowieka zabitego w sporze Duncana

Rodzina i współpracownicy pamiętają „wesołego” człowieka zabitego w sporze Duncana

Mężczyzna został zastrzelony po kłótni Wewnątrz Bronx Dunkin Był niedawnym imigrantem z Jamajki, który pomagał matce i siostrom w domu, powiedzieli członkowie rodziny The Post.

Policja poinformowała, że ​​Stephen Stewart, lat 24, został znaleziony nieprzytomny i zastrzelony w jego środkowej części przy 3559 Holland Avenue, po tym, jak gorąca wymiana zdań z kobietą w restauracji wylała się na ulicę.

„Zawsze jest tym, który przynosi pokój. Zniszczył większość rodziny. Jego ciotka, która nie podała swojego imienia, powiedziała w wywiadzie. „Nie wiem, dlaczego ktoś miałby mu to zrobić, w prostej sprawie . To nie wymagało, by ktoś przegrał”.

Jego rodzina powiedziała, że ​​Stewart przyjechał do Stanów Zjednoczonych zaledwie trzy miesiące temu. Pracował w Cooler Runnings Jamaican Restaurant na Nereid Street, gdzie współpracownicy powiedzieli, że „zawsze tańczy”.

Stephen Stewart był niedawnym imigrantem z Jamajki.
Dzięki uprzejmości rodziny Stewart
Zmarły Stephen Stewart.
Pracownicy jamajskiej restauracji Cooler Runnings czule wspominają Stephena Stewarta z jego „tańca”.
Dzięki uprzejmości rodziny Stewart

„Był bardzo wesołym, pracowitym facetem. Minęły trzy tygodnie” – powiedział jeden z ludzi w restauracji, który odmówił podania nazwiska. „Wszyscy jesteśmy bardzo zszokowani”.

Źródła policyjne podały, że Stewart i jej towarzysz wyszli w piątek po tym, jak kobieta wpadła w złość, ponieważ stali obok niej, a żaden z mężczyzn nie nosił maski.

Przyjaciel Stewarta powiedział, że kobieta poszła za nim i zagroziła, że ​​dostanie swojego chłopaka. Chwilę później pojawił się mężczyzna i powiedział kobiecie, aby „idź po nią”, powiedział przyjaciel, który powiedział, że biegł, podczas gdy Stewart został.

Kiedy przyjaciel wrócił na scenę, Stewart zmarł, według jego przyjaciela.

Mężczyzna z Bronxu został zabity po kłótni w piątek po południu w Williams
Kobieta rzekomo poszła za Stephenem Stewartem i jego przyjacielem po kłótni.
Piotr Gerber
Mężczyzna z Bronxu został zabity po kłótni w piątek po południu w Williamsbridge Duncan.
Pracownik Dunkin’ twierdzi, że rzekomy strzelec „zastrzelił niewłaściwego faceta” w sporze.
Piotr Gerber

Pracownik Dunkin’ Donuts powiedział, że Stewart nie był zaangażowany w spór.

„Kłóciła się bez powodu. On po prostu tam był, to wszystko, tylko słuchał”, powiedział pracownik, który prosił, by nie być wymienianym. „Zastrzelił niewłaściwego faceta”.

Dodatkowe raporty Davida Mayera