2 marca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rob Gronkowski: Czterokrotny zwycięzca Super Bowl mówi CNN, że jego zdaniem Kansas City Chiefs są na skraju historii

Rob Gronkowski: Czterokrotny zwycięzca Super Bowl mówi CNN, że jego zdaniem Kansas City Chiefs są na skraju historiiCNN

Chiefs z Kansas City są u progu świetności i jeśli pokonają inną, będą uważani za dynastię. Super Bowl W niedzielę emerytowany czterokrotny mistrz Super Bowl Rob Gronkowski powiedział CNN.

„Są blisko dynastii. Jeśli wygrają tę grę, powiedziałbym, że stanowią dynastię” – powiedział Gronkowski.

„Nawet jeśli w przyszłym roku przegrają i wygrają Super Bowl, powiedziałbym, że tworzą dynastię. Powinni odnieść trzecie zwycięstwo w Super Bowl w ciągu dekady” – zauważył.

Joe Camporeale/USA TODAY Sports/Reuters

Były zawodnik NFL Rob Gronkowski powiedział, że gracze napotykają zbyt wiele czynników rozpraszających.

Analityk Fox Sports Gronkowski zwraca uwagę, że ten konkretny Super Bowl, który odbywa się po raz pierwszy w Las Vegas, powoduje niespotykaną dotąd rozrywkę dla graczy, która może mieć wpływ na niedzielny wynik.

„Zawsze będzie dużo rzeczy rozpraszających, zawsze będzie dużo szumu. Ale teraz, ponieważ jest to w Vegas, jest dwa razy więcej hałasu. To rozpraszanie, jakiego nikt nigdy nie widział” – powiedział. CNN Sportdrutu kai. Kibice zejdą na najnowocześniejszy stadion Allegiant.Gwiazda Śmierci”, patrz Niedziela Kansas City Chiefs zmierzą się z San Francisco 49ers Wewnątrz Super Bowl LVIII.

„Przy atmosferze Vegas nie można nawet spać. Nawet jeśli jesteś trzeźwy, przysięgam. Wyjaśnił Gronkowski, były zawodnik ciasny, który grał w lidze przez 11 sezonów dla drużyn New England Patriots i Tampa Bay Buccaneers.

„Mam nadzieję, że gracze nie są na pasie, więc nie radzą sobie z tego rodzaju energią. Zachowaj spokój, trzymaj się swojej rutyny. Miejmy nadzieję, że wszyscy przeżyją ten tydzień. Załóż kroplówkę, pij dużo wody, dużo wody elektrolity. Ciesz się czasem” – poradził.

Nazywana „jedną z najlepszych kombinacji rozgrywającego i rozgrywającego w lidze”, kluczowa jest współpraca Gronkowskiego z Travisem Kelce i rozgrywającym Patrickiem Mahomesem.

READ  Wariant Covida „Brola” szybko rozprzestrzenia się w całych Stanach Zjednoczonych w związku z planowanymi na ten miesiąc nowymi szczepionkami przypominającymi: wytyczne dotyczące wirusa koronowego

Ralf Ibing/firo sportphoto/Getty Images

Według Gronkowskiego Patrick Mahomes i Travis Kelce to „jedna z najlepszych kombinacji rozgrywających w lidze”.

Od czasu powołania do draftu przez Chiefs w 2017 roku 28-letni Mahomes wystąpił już trzykrotnie w Super Bowl, dwukrotnie wygrywając i raz przegrywając.

Rozegrał teraz swój czwarty mecz i ma szansę poprowadzić swój zespół do trofeów Vince'a Lombardiego.

„Budowali tę więź od pierwszego dnia, stali się członkami drużyny… i na tym budują. Udoskonalają swoją grę. Z każdym rokiem, tydzień po tygodniu, podnoszą swój poziom gry Dlatego są na szczycie” – wyjaśnił Gronkowski.

Gronkowski dodał, że chociaż Chiefs niewątpliwie znajdują się pod presją, „byli w tych ważnych momentach tyle razy, że wiedzą, jak sobie poradzić z presją.

„Po sposobie, w jaki rozmawiają z mediami, po sposobie, w jaki się zachowują, po tym, jak co tydzień przygotowują się i po tym, jak co tydzień pojawiają się na boisku, widać, że poradzą sobie z presją”.