12 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Reżyser Batmana Matt Reeves Niespodzianka Koniec sceny Znaczenie

Reżyser Batmana Matt Reeves Niespodzianka Koniec sceny Znaczenie

Batman wygląda podejrzanie w Batmanie.

Nie dawaj nam tej strony-Oko, nietoperz.
zdjęcie: Warner Bros.

Bardziej niż prawie każdy inny film o superbohaterach W ciągu ostatnich kilku dekadMatt Reeves Ordynans Jest jak jest. Jasne, jest miejsce na ciągłość fabuły, ale film stoi sam w sobie, bez zbytniego podekscytowania przyszłością lub powiązań z innymi filmami. I jest mu lepiej.

Oczywiście jest od tego jeden duży wyjątek. Chociaż film nie potwierdza tego jednoznacznie Wszystko o tej postaci, podobnie jak reszta filmu o tym, jest całkiem prosta. Jednak Reeves podkreślił, że ekscytacja jest tym, co myślisz, ale tak nie jest.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego The Batman & # 39;  s Matt Reeves o tym, co naprawdę oznacza to zakończenie

Po tym, jak Batman udaremnia plan Człowieka-Zagadki, widzimy Riddlera w więzieniu rozmawiającego z innym więźniem. „Co oni mówią?” Mówi ta tajemnicza postać. „Pewnego dnia byłeś na szczycie, a następnego jesteś klaunem”. Opisany w napisach jako „Niewidzialny więzień Arkham” i grający nim wieczność Supergwiazda Barry KeoghanJego śmiech, jego spojrzenie i gest klauna sprawiają, że wierzysz, że to jest tJest żartownisiem. I wyobraź sobie co? On ona On jest. „kim on jest Myślisz, że to „Reeves” Kilka tygodni temu powiedział grupie reporterów. Ale, podobnie jak inne postacie w filmie, od Batmana i Gordona aż do Łotrów, takich jak Kobieta-Kot i Pingwin, nie jest to kompletny Joker, jakiego znamy z komiksów i filmów.

„W filmie chodzi o to, że nie jest to historia powstania Batmana, ale historia pochodzenia wszystkich Łotrów”. Jpowiedział Reeves. „Więc tak jak Selina Kyle, Catwoman i Penguin nie zostali jeszcze prezydentami, a postać, o której mówi, nie jest jeszcze postacią, o której mówi. Ale tak naprawdę jest”.

Co ciekawe, tego wczesnego jokera było więcej w innych wersjach filmu. Porozmawiaj z Różnorodnością, Reeves powiedział, że nakręcił kolejną scenę z Keoghanem jako Jokerem, który uderzył w podłogę krojowni. W filmie Batman nie wie, jak pokonać Człowieka-Zagadkę i…Również w SBól jagniąt A Mindhunter Rodzaj drogi – jest drmordercy szturmują Arkham i pytają Jokera o Człowieka-Zagadkę

„A [Joker] Mówi: „To prawie nasza rocznica, prawda?” Reeves wyjaśnił. „Zdajesz sobie sprawę, że mają romans, a ten facet zrobił coś oczywistego, a Batman jakoś zabrał go do Arkham”.

Ta data nie jest wyjaśniona w scenie, ale Joker zmienia sytuację w Batmanie. Po poproszeniu o wgląd w jego sposób myślenia, Joker przekazuje Batmanowi złe wieści. „[Joker tells Batman] Co masz na myśli mówiąc, że chcesz wiedzieć, jak on myśli? „Wy myślicie to samo”, wyjaśnił Reeves. „To, co naprawdę robi, to wbijanie się w głowę Batmana. I gwałtownie sprzeciwia się temu pomysłowi. Tak wyglądała ta scena. Była to scena, która go niepokoiła”.

W końcu scena została skrócona, ponieważ spowolniła tempo filmu. Ale Reeves wierzy, że wyda go kiedyś w przyszłości. „To naprawdę fajny i przerażający widok” – mówi. „To była scena, którą mieliśmy dać temu facetowi i po prostu zaimponować publiczności, mówiąc:„ O mój Boże ”. on jest to też? A on jeszcze nie jest Jokerem.wco to będzie? A potem jest dużo zabawy w tej historii, ponieważ już przygotowaliśmy go na koniec historii, ukończenie wątku Człowieka-Zagadki, niezależnie od tego, czy jest w lochu obok tego gościa.

Porozmawiaj jednak o przyszłości, podczas gdy sequel do Ordynans Już w pracach Reeves niekoniecznie myśli, ponieważ Joker pojawia się na końcu tego filmu, że będzie w 100% gwiazdą następnego filmu. To nie jest scena z jajkiem wielkanocnym” – powiedział Reeves. „To nie jest jeden z tych ostatnich napisów do scen Marvela lub DC, w których zmierzasz w stylu „Hej, to jest następny film! „Właściwie nie mam pojęcia, kiedy i czy wrócimy do tej postaci w filmach”.

udać się do różnorodny Aby przeczytać więcej o tym nowym Panu J –rTo obsada, wygląd i nie tylko. Ordynans Obecnie w teatrach.


Zastanawiasz się, dokąd poszedł nasz kanał RSS? możesz Wybierz, co nowego tutaj.

READ  Akademia „przeprowadza przegląd” po szokującej nominacji do Oscara Andrei Riseborough