22 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dolly Parton prowadzi 2022 ACM dedykuje „The Complete Show” Ukrainie: „Chcę, żebyśmy przesłali naszą miłość i nadzieję”

Dolly Parton prowadzi 2022 ACM dedykuje „The Complete Show” Ukrainie: „Chcę, żebyśmy przesłali naszą miłość i nadzieję”

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Dolly Parton Miał smutne serce w poniedziałek, kiedy współprowadził 57. sesję Nagrody Akademii Muzyki Country (ACM).

76-letnia gwiazda „Heartstrings” dała monolog inauguracyjny, w którym poświęciła „całe przedstawienie” Ukrainie, prosząc wszystkich o przesłanie swoich modlitw do narodu ukraińskiego w trakcie rosyjskiej inwazji.

„Uwielbiam się śmiać, uwielbiam żartować i dziś wieczorem będziemy się dobrze bawić, ale zanim zaczniemy całą naszą zabawę, chcę, żebyśmy wzięli poważną chwilę” – powiedział Barton, przemawiając do zatłoczonej grupy. Stadion Allegiant w Las Vegas w stanie Nevada. „Teraz nie chcę być polityczny i to nie to. Wolę przekazywać kamienie nerkowe niż to robić, ale chcę przesłać naszą miłość i nadzieję naszym braciom i siostrom na Ukrainie”.

„Dlaczego więc nie poświęcić im całego programu i nie pomodlić się o pokój wokół tego szalonego starego świata?” Dodała, zanim dała wspólny występ z udziałem Jimmy’ego Allena i Gabe’a Barretta.

Pełna lista zwycięzców ACMS 2022

Biuro Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Praw Człowieka 406 cywilów zostało zabitych na Ukrainie Od rosyjskiego Inwazja prezydenta Władimira Putina Zaczęło się 24 lutego. Kolejne 801 cywilów zostało rannych w niedzielę o północy, poinformowało biuro, zauważając, że walki utrudniły dokładne raportowanie, a liczby są już wyższe.

Atak skłonił 1,7 mln Ukraińców do ucieczki z kraju.

Oprócz Bartona, Matthew Ramsay z Old Dominion przesłał swoje pomysły na Ukrainę podczas ich przemówienia akceptacyjnego dla Grupy Roku.

„Jestem bardzo wdzięczna Dolly, że powiedziała to, co powiedziała na początku, ponieważ czułem się trochę dziwnie, ponieważ jesteśmy w tej pięknej bańce, w której wszyscy wymienieni dziś wieczorem walczyli o swoje marzenia. Ale teraz są ludzie walczą o swoje życie i to było po prostu trochę dziwne. Więc jestem bardzo wdzięczny, że to powiedziała. Więc dziękuję. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tę nagrodę. Nie mógłbym być bardziej wdzięczny.

READ  Mayim Bialik jest w niebezpieczeństwie – The Hollywood Reporter

Nagrody Państwowej Akademii Muzycznej 2022: Co wiesz o nagrodzie za prezentację

Widzowie zabrali się również na Twittera, aby pochwalić Partona za dedykację programu Ukrainie.

Jedna osoba napisała po części: „Taka akcja zbiorowa prosi o poparcie Ukrainy”. Inna osoba powiedziała „dziękuję” Bartonowi.

Dolly Parton miała ze złamanym sercem poniedziałek, kiedy była współgospodarzem 57. Academy of Country Music Awards (ACMs). Całe przedstawienie poświęciła Ukrainie.
(Kevin Winter/Getty Images dla ACM)

Ubrany w połyskujący, mozaikowy kombinezon, Barton otworzył wyścigi 2022 ACM w wystawnym stylu. Rzeczywiście, Parton pasował do splendoru i splendoru nocy w Vegas, był samokrytyczny i pełen humoru, robiąc kilka kopnięć dla siebie, jednocześnie uspokajając tłum na pełen zabawy wieczór z występami najlepszych nazwisk muzyki country.

„Chciałem dziś zabłysnąć, prawda?!” Powiedziała podczas swojego monologu. „Szedłem korytarzem i wszedłem na scenę, a kula dyskotekowa spadła na mnie. Odłamki szkła poleciały wszędzie”.

Russell Dickerson opisuje swoją miłość do muzyki country w „The Whole”

„Mam nadzieję, że nic mnie nie przebije” zażartowała. „W przeciwnym razie będę pływać po tym pokoju jak dmuchana lalka”. „Więc złap mnie, jeśli możesz!”

„To, co dzieje się w Vegas, nie zostaje w Vegas i jestem bardzo podekscytowana tym, że jestem tutaj w Las Vegas, kiedy dołączają do nas współprowadzący Jimmy Allen i Gabe Barrett” – dodała o dwóch młodych gwiazdach. – Tak, teraz to prawdziwa okazja, prawdziwa okazja. I wiesz, jak nienawidzę wszystkiego, co fałszywe.

Oprócz Bartona, Matthew Ramsay z Old Dominion przesłał swoje pomysły na Ukrainę podczas ich przemówienia akceptacyjnego dla Grupy Roku.

Oprócz Bartona, Matthew Ramsay z Old Dominion przesłał swoje pomysły na Ukrainę podczas ich przemówienia akceptacyjnego dla Grupy Roku.
(Mike Coppola/Getty Images)

Podczas roju wstrzymanych koncertów Chris Stapleton oddał hołd ofiarom masakry w Las Vegas w 2017 roku na 91. Festiwalu Muzyki Żniwnej, wykonując swoją piosenkę „Watch You Burn”. Dostaniesz swoją kolej. Diabeł będzie patrzył, jak płoniesz — trzymał się szorstkiego barytonu.

READ  Justin Timberlake został aresztowany i oskarżony o DWI, po czym został zwolniony z aresztu policyjnego

Wydawało się, że Morgan Wallen Przechodząc od publicznego skandalu Odebrał także nagrodę za Album Roku za „Dangerous: The Double Album”.

Dolly Parton, Gabby Barrett i Jimmy Allen wystąpią na gali ACM Awards

Po ujawnionym filmie pokazującym, jak używa rasistowskich obelg, ACM ogłosił, że zakazał „potencjalnego udziału i kwalifikowalności” Wallena w zeszłorocznym rozdaniu nagród. W tym czasie 28-latek został zawieszony przez własną wytwórnię płytową Big Loud Records i konglomeraty takie jak iHeartRadio, który wyciągnął swoją muzykę ze swoich stacji.

Poczekaj kilka miesięcy wcześniej publicznie przerwał jego milczenie O tym incydencie podzielił się odręcznym listem do fanów w mediach społecznościowych w kwietniu.

Wydawało się, że Morgan Whalen ominął publiczny skandal, kiedy zabrał do domu album roku "Dangerous: podwójny album."

Wydawało się, że Morgan Wallen ominął publiczny skandal, gdy zabrał do domu nagrodę za Najlepszy Album Roku za „Dangerous: The Double Album”.
(Zdjęcie: Kevin Winter)

W listopadzie Wallen ogłosił Dangerous Tour 2022.

W swoim przemówieniu do ACM w poniedziałek Wallen nie wspomniał bezpośrednio o tej kwestii i swojej nieobecności na niedawnych rozdaniach nagród, ale mógł o tym wspomnieć, ponieważ powiedział, że otrzymanie zaszczytu „oznacza” dla swojego rocznego syna Indigo . Wilder „że jego ojciec był wojownikiem i że ścigał swoje marzenia i ciężko pracował, aby je spełnić”.

DOLLY PARTON współgospodarzem ACM Awards: „Nikt nie jest lepszy”

Powiedział po części: „Kiedy zaczynałem ten album, byłem dzieckiem. Kiedy go wypuściłem, byłem ojcem”.

Jason Aldean i Carrie Underwood zdobyli tytuł piosenki roku za duet „If I Didn’t Love You”, a Lainey Wilson zdobyła tytuł piosenki roku za „Things a Man Oughta Know”. Artyści później wykonali te piosenki na żywo podczas ciężkiego występu.

Kliknij tutaj, aby zapisać się do naszego biuletynu rozrywkowego

Miranda Lambert również wróciła do domu ze swoją pierwszą w historii wygraną Artysty Roku, a wielu fanów zabrało się do mediów społecznościowych, aby oddać hołd gwieździe country.

Jeden z użytkowników Twittera napisał, podczas gdy inny powtórzył sentyment: „Możesz mówić, co chcesz, ale nikt, nikt nie zasługuje na tę nagrodę bardziej niż Miranda Lambert. 22 lata później”. dodawanie„Chodzi o d – n czas!”

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Program, transmitowany na żywo w Amazon Prime Video, starał się wywołać świąteczną atmosferę, jednocześnie uhonorowując globalne i lokalne tragedie.

Stephanie Pagons z Fox News Digital i The Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.