18 maja, 2024

Rankingi mocy w 15. tygodniu NFL: Dallas Cowboys awansują na 2. miejsce | Wiadomości, rankingi i statystyki NFL

Rankingi mocy w 15. tygodniu NFL: Dallas Cowboys awansują na 2. miejsce |  Wiadomości, rankingi i statystyki NFL

• Największy pion: Bengale z Cincinnati (W górę o siedem miejsc od tygodnia 14)

Największy spadający: Ładowarki z Los Angeles (Osiem miejsc od 14. tygodnia)

Sami przeanalizujcie liczby: PFF Premium Stats to najbardziej szczegółowy zbiór danych dotyczących wyników zawodników NFL i NCAA. Zapisz się już dziś, aby uzyskać pełny dostęp!

25. Tytani z Tennessee (Bez zmiany)
  26. Chicagowskie Niedźwiedzie (pierwsza 3)

Tydzień 14 Wyniki PFF i śmieciowe jedzenie

Zespół Zacha Wilsona Jets pokonał Teksańczyków 30:6 w 14. tygodniu. Ocena drużyny w ofensywie drużyny Teksańczyków wyniosła 46,2, co stanowi ich najniższą ocenę w tygodniu. Ocena ofensywna Jets wynosząca 70,8 zajęła dziewiąte miejsce i była ich najwyższym wynikiem w kampanii 2023.

READ  Jak bardzo LeBron James może wpłynąć na akcje syna Bronneya w NBA? A może więcej niż myślałeś

Niedźwiedzie zdecydowanie pokonały Lwy. Lions zajęli 28. miejsce w klasyfikacji drużynowej w ofensywie z wynikiem 54,7, co stanowi najniższy wynik w sezonie. Rozgrywający Jared Goff dwukrotnie przechwycił piłkę i przegrał fumble, dając Niedźwiedziom mnóstwo okazji do zdobycia gola. Ofensywa Bears plasuje się na 12. miejscu w zespołowej ocenie ofensywy z notą 68,1.

Vikings i Raiders walczyli w defensywie, a Vikings prowadzili w lidze pod względem oceny zespołowej obrony (86,5), a Raiders zajęli szóste miejsce (74,0). Obu zespołom nie udało się uzyskać oceny powyżej 60,0 w ataku.

Dała nam doubleheader Monday Night Football dwa Zdenerwowany, gdy Giants pokonują Packers, a Giants pokonują wysoko latające delfiny. Według PFF Greenline drużyna Dolphins w 14. tygodniu zajęła czwarte miejsce w tabeli z wynikiem 75,8 w ofensywie i miała przed sobą najcięższy harmonogram rozgrywek.

Największy pion: Cincinnati Bengals

Właśnie wtedy, gdy wyglądało na to, że bengale pozbawione Joe Nory zginęły w wodzie, natychmiast wkroczył zastępczy sygnalista Jake Browning i niewiele stracił. Teraz Bengals wracają do play-offów.

Browning uzyskał wiodący w lidze wynik pozytywny wynoszący 85,9 PFF w 14. tygodniu, co doprowadziło drużynę Bengals do drugiego zwycięstwa z rzędu. Skończył zagraniami, które nie zasłużyły na żadne straty, ponieważ jego wybrana szóstka niestety odbiła się od rąk odbierającego.

Największy upadek: ładowarki Los Angeles

Chargers są w defensywie już od dwóch tygodni, ale teraz będą musieli dokończyć sezon bez rozgrywającego Justina Herberta.

W przeciwieństwie do Bengals, Chargers nie mają wystarczająco dobrego składu, aby wygrać bez początkowego rozgrywającego, a rezerwowy rozgrywający Easton Stick w sezonie zasadniczym podał zaledwie 27 razy, odkąd został wybrany do draftu w 2019 r., a 26 z nich padło zeszły tydzień.

W tym momencie Chargers powinni się skupić Draft NFL 2024 I spróbuj ulepszyć listę na przyszły sezon.

READ  W środę rozstrzygnięcie sprawy dotyczącej naruszeń męskiej koszykówki w Kansas: Źródło

Wojnę przegrano z powodu ofiar

Do godnych uwagi kontuzji ofensywnych w tym tygodniu zaliczają się odbierający Vikings Justin Jefferson i biegający obrońca Alexander Mattison, odbierający Texans Nico Collins, odbierający Rams Toto Atwell, ofensywni liniowi Falcons Jake Matthews i Chris Lindstrom, obrońca Jaguars Ezra Cleveland, odbierający Dolphins Tyreek Hill i środkowy Connor Williams.

Godne uwagi kontuzje defensywy w tym tygodniu to wślizg defensywny 49ers Javon Hargrave, napastnik z Teksasu Will Anderson Jr. i obrońca Ravens Kyle Hamilton.

Późne podejmowanie decyzji

Patriots stracili największy potencjał wygrywania, rozpoczynając od czwartej porażki w 14. tygodniu. Łącznie Patriots i Steelers zdobyli 15 bramek. Obie drużyny miały trudności z przesunięciem łańcuchów: Patriots zamienili 24,6% swoich zagrań na nową serię upadków (23. miejsce), a Steelers zaledwie w 25,7% przypadków (20. miejsce).

Chargers nie wykorzystali żadnego ze swoich zagrań po trzeciej próbie w 14. tygodniu. Zajmowali ostatnie miejsce wśród drużyn w klasie ofensywnej zespołowej po trzeciej próbie (37,2).

Podczas gdy Lions nadal agresywnie przy czwartych próbach, w zeszłym tygodniu złapali 1 z 6 przy czwartych próbach. W 14. tygodniu przekształcili 48,3% swoich czwartych upadków w nowy wynik lub serię upadków.

Gra zakończona

W drugiej połowie meczu z Teksańczykami w 14. tygodniu drużyna Jets przeniosła się na drugą stronę w 37,5% swoich zagrań, a wskaźnik sukcesu w ofensywie wyniósł 44,7%, co stanowiło tempo w lidze.

Bills dały Chiefs szansę na powrót do gry w drugiej połowie. Kansas City zamieniło 32,3% swoich ofensywnych zagrań na wynik lub nową serię upadków w drugiej połowie, podczas gdy Bills zrobili to zaledwie w 21,1% swoich zagrań (26. miejsce).

Zespół Vikings uzyskał ocenę obrony zespołowej na poziomie 90,3 w drugiej połowie meczu przeciwko Raiders w 14. tygodniu, tracąc najlepszy w lidze wynik – 0,69 oczekiwanego punktu dodanego (EPA) na mecz w ciągu ostatnich 30 minut. Ograniczyli Raiders do najniższego w lidze współczynnika konwersji w drugiej połowie (8,7%).

READ  Przegląd US Open: Ostatni występ Sereny Williams w turnieju wielkoszlemowym na ojczystej ziemi trafia na pierwsze strony gazet przez dwa tygodnie gry w tenisa

W drugiej połowie Tytani wyszli nieźle, zajmując w tym tygodniu piąte miejsce pod względem współczynnika konwersji (32,4%), a Dolphins zajęli 16. miejsce (26,2%). Dolphins wykorzystali tylko dwa z ośmiu zagrań po trzeciej próbie w drugiej połowie. Z tygodnia 1. na tydzień 13. przenieśli serię w 30,3% gier z trzecią przegraną.

Rowy

Linia ofensywna Billsów walczyła z Chiefs, zdobywając jako jednostka zaledwie 59,7 oceny PFF. W 49 podaniach oddali dwa worki, pięć trafień i osiem podbiegów.

Linia ofensywna Patriots pozwoliła na najwyższy wskaźnik presji w tygodniu 14 (46,9%). Rozgrywający Billy Zappe cofnął się, aby podać zaledwie 32 razy, a kolejka pozwoliła na dwa worki i 13 pośpiechów.

Linia ofensywna Falcons miała niemal idealny dzień w ochronie podań, tracąc tylko jedną presję (szybkość) w 45 snapach blokujących podania.

Sukces w obronie

Obrona Teksańczyków nie była w stanie powstrzymać ataku Jets, który osiągnął najwyższy w sezonie wynik 315 jardów. Nowy Jork również dobrze spisał się w defensywie, prowadząc w lidze pod względem odsetka wymuszonych nieukończeń (34,5%).

Kowboje i Tytani doskonale radzili sobie z zasięgiem, a żadna z drużyn nie pozwoliła na przyziemienie w powietrzu.

Zasięg drużyny Dolphins był wyjątkowo słaby, pozwalając na 10 zagrań na odległość 15 lub więcej jardów. W 13. tygodniu zajmują piąte miejsce pod względem zasięgu (90,1) i czwarte pod względem EPA na dozwoloną grę (-0,12).