27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dodgersi przejmują Trace Thompson od Tygrysów

Dodgersi przejmują Trace Thompson od Tygrysów

W poniedziałek Dodgersi dodali trochę zewnętrznej głębi, ogłaszając porozumienie z Tamilskimi Tygrysami w sprawie wysłania umowy Tracee Thompson do Los Angeles w zamian za względy pieniężne. To będzie drugie zadanie dla 31-latka w Los Angeles.

Thompson nie był na liście 40 piłkarzy Detroit, ponieważ miesiąc temu podpisał pomniejszy kontrakt ligowy. Nie zastąpi od razu 40-osobowego miejsca z Los Angeles, chociaż Dodgers prawdopodobnie doda go do klubu wielkiej ligi w ciągu najbliższych kilku dni. Ken Rosenthal z Athletic poinformował dziś rano, że LA też jest w wędkarstwie Dla gracza uderzającego w prawo po piętach Wyśmiewane zwierzaki Wycieczka do listy rannych. Wygląda na to, że Thompson dostanie swoją pierwszą szansę w tej roli.

Były wybór drugiej rundy dla White Sox, Thompson pojawił się w części sześciu głównych sezonów ligowych. Obejmowało to bieganie w latach 2016-2017 w kolorze niebieskim Dodgera, gdzie klub zdegradował go z Chicago w rozesłanej umowie z trzema drużynami Todd Fraser Od Cincinnati do Sox. Thompson zaliczył 107 występów w Los Angeles w ciągu tych dwóch sezonów, najwięcej, jak w każdym z pięciu klubów MLB, do których był przystosowany.

Obejmuje to sześć meczów, które rozegrał z rywalem dywizji Padres w tym sezonie. Thompson nie produkował kawy podczas tej filiżanki kawy w San Diego, ale idealnie skomponował się na najwyższym poziomie dla Palace w 2022 roku. Wśród najlepszych filii San Diego i Detroit zgromadził pasmo 0,305/.365/.721 i zniszczył 17 home runów w 41 meczach. Thompson wykonał 28,2% swoich występów na tablicy Triple-A, ale jego ogromny wpływ z perspektywy władzy wystarczył, aby przekonać recepcję Dodgersów, by sprowadzili go z powrotem.

Swingujące i nieudane obawy były podobnym problemem dla Thompsona na poziomie głównej ligi. Zagrał 28,6% ze swoich 640 występów na swojej tablicy kariery w drodze do passy 0,205/0,280/0,397. Pokonał 26 Homera i przeniósł się do 11 bazy, ale niskie liczby w bazie sprawiły, że w ostatnich latach bardziej zbliżał się do pozycji kaskadera. Nic dziwnego, że Thompson radził sobie lepiej, gdy miał przewagę plutonu nad tymi samymi ramionami, ale jego passa 0,218 / 0,283 / 0,445 przeciwko Southern Paws jest wciąż nieco poniżej średniej.

READ  Aktualizacje na żywo z zimowych igrzysk olimpijskich: ostatnia liczba medali i wiadomości z Pekinu

Thompson byłby tymczasową opcją, podczas gdy Bates wyzdrowieje, co nie jest zaskakujące, co organizacja powinna podjąć. Rosenthal napisał dziś rano, że zespół nie zamierza rozdawać wybitnych młodych talentów w żadnej transakcji, argumentując, że mogą zrobić większy zwrot, jeśli dodadzą wpływ bliżej terminu handlowego, jeśli Betts przegapią dłuższy okres czasu.

Juan Toribio z MLB.com Po raz pierwszy poinformowałem, że Dodgersi byli bliscy zawarcia umowy dotyczącej lądowania Thompsona. Jorge Castillo z Los Angeles Times Potwierdzono, że istnieje umowa, podczas gdy Cody Stavenhagen z Athletic Wspomniałem po raz pierwszy, że tygrysy dostaną w zamian gotówkę.