30 kwietnia, 2024

Purdu vs. Wyniki na żywo NC State, aktualizacje: Śledź na żywo finałową czwórkę turnieju mężczyzn NCAA

Purdu vs.  Wyniki na żywo NC State, aktualizacje: Śledź na żywo finałową czwórkę turnieju mężczyzn NCAA

Scena rozgrywa się w Phoenix. W turnieju NCAA mężczyzn rozpoczął się udział 68 drużyn, a pozostały tylko cztery. W poniedziałek jedna z tych drużyn wywalczy mistrzostwo kraju.

Najpierw jednak w sobotę rozpoczną się dwa mecze półfinałowe z Purdue i stanem NC nr 11. Na czele drużyny Boilermakers stoi aktualny Narodowy Gracz Roku i dominujący wielki człowiek Zach Eddy. To zespół, który ma misję odzyskania sił po zeszłorocznej szokującej porażce rozstawionego z 16. miejsca Fairleigha Dickinsona. Z drugiej strony Wolfpack, największa niespodzianka tego turnieju. Prowadzony przez DJa Burnsa, wielkiego człowieka ze stanu NC, który był ulubieńcem publiczności podczas występu zespołu „Kopciuszek”.

W późnej fazie gry był to numer 1 w klasyfikacji generalnej i obrońca tytułu UConn vs. Alabama. UConn jest zdecydowanie faworytem do ponownego zwycięstwa dzięki zrównoważonemu i wszechstronnemu składowi utworzonemu przez rozgrywającego Tristana Newtona. Huskies będą musieli stawić czoła ataku Alabamy, który po raz pierwszy w historii programu wystąpi w Final Four.

Kto pozostanie na nogach do końca wieczoru? Śledź tutaj, jak to wszystko się rozwija.

Harmonogram Final Four

(Zawsze wschodni)

18:09 – Nie. 1 Purdue kontra nr. 11 Stan NC (TBS)

20:49 – Nie. 1 Yukon przeciwko nr. 4 Alabama (TBS)

na żywo40 aktualizacji

• Zach Edey nie jest obecnie czynnikiem decydującym o zdobyciu gola, ale to nie ma znaczenia. Wszystkie trzy gole z gry Purdue w drugiej połowie były za trzy punkty. Czwarte 3 trafienia Lance'a Jonesa w meczu powiększyły prowadzenie Purdue do 45-33.

NC State odpowiedziało czterema punktami w pierwszych 7:20 połowie. Wilcze Stado wkrótce będzie potrzebowało ucieczki, w przeciwnym razie Purdue będzie mógł przed nim uciec.

• Ben Middlebrooks i DJ Burns mieli po trzy faule. Problemem głównych obrońców Zacha Edeya jest to, że od połowy pierwszej połowy dobrze radzą sobie z tempem Edeya.

• W drugiej połowie pierwszej telewizyjnej przerwy na żądanie Zach Eddy nie zdobył żadnej bramki. NC State popełnił kilka strat w przerwie i odebrał mu piłkę na pozycji. Purdue prowadzi 39-33.

• DJ Horn wykonał pierwsze dwie próby rzutów wolnych tego wieczoru dla drużyny NC State. Trafił oba, zmniejszając prowadzenie Purdue do 39-33 na 16:14 przed końcem drugiej połowy.

• DJ Burns nakarmił Zacha Eddy'ego wielkością jego Bully, podpierając go na niskim słupku, aby uzyskać bazową konfigurację na pierwszą połowę koszyka NC State.

• DJ Burns dopuścił się trzeciego faulu niecałe dwie minuty po rozpoczęciu drugiej połowy. Pozostaje w grze.

• Lance Jones otworzył wynik swoim trzecim rzutem za trzy punkty w drugiej połowie. Prowadzenie Purdue powiększyło się do 38-

• Wyróżnij liderów gry DJ Horn (13 punktów) i Zach Eddy (14 punktów):

• Braden Smith ma problemy. Rozgrywający Purdue ma z gry 0 na 6. Ma pięć strat – w tym dwa przewinienia na polu obrony – i zero punktów.

• Rezerwowy Ben Middlebrooks odniósł większy sukces w obronie Burnsa Eddy'ego i wymusił na połowie Purdue jedną z ośmiu strat po strzale Eddy'ego w słupek.

Purdue – drugi w kraju pod względem odsetka celnych rzutów za trzy punkty (40,6%) – zdobył 5 z 12 (41,7%) z 3 do przerwy.

• DJ Horn – a nie Burns – to dotychczasowa historia przestępstwa NC State. Starszy obrońca zdobył 13 punktów trafiając 6 z 11 celnych strzałów z gry.

Zach Eddy, co nie jest zaskoczeniem, prowadzi dla Purdue z 14 punktami i ośmioma zbiórkami, trafiając 6 z 9 celnych strzałów. Burns z trudem radził sobie z wzrostem Eddiego i opuścił kilka ostatnich minut połowy po tym, jak Eddie popełnił swój drugi faul po strzale z haka.

• Stan NC nie zniknął. Zespół, który wygrał dziewięć meczów eliminacyjnych z rzędu i zebrał siły w dominującej drugiej połowie przeciwko czołowemu rozstawionemu Duke’owi w Elite Eight, odrobił dwucyfrowy deficyt do sześciu punktów w pierwszej połowie. Do przerwy Purdue prowadził 35-29.

Rezerwowy Ben Middlebrooks odniósł pewne sukcesy, broniąc Zacha Eddy'ego z DJ Burnsem na ławce rezerwowych po dwóch faulach. Purdue prowadził zaledwie trzy punkty, zanim Fletcher Loyer 3 podwoił ostatnią połowę Purdue.

• Bardzo potrzebne wzmocnienie dla Wilczego Stada. Trafili cztery z pięciu strzałów, w tym Jaydena Taylora za trzy punkty, i zmniejszyli prowadzenie Purdue do 30-25.

• W pierwszej połowie Purdue miał wiele dobrych sytuacji, w tym zwycięstwo na dystansie. Najlepsza w kraju drużyna rzucająca za 3 punkty trafia 4 na 10 zza łuku w pierwszej połowie. Kotlarze prowadzą 28:18.

• Oto dobre porównanie rozmiarów pomiędzy 7-4, 300-funtowym Edeyem i 6-9, 275-funtowym DJ Burnsem.

• Czwarty hak Zacka Eddy'ego w stronę DJ Burnsa nie trafia w sedno. Ale to spowodowało drugi błąd Burnsa. Purdue prowadzi 26-16, a do końca pozostało 6:29. Rzuty wolne Edey'a po przerwie.

• Stan NC usiłuje przebić się przez obronę strefy Purdue. Wolfpack musi trafić jakieś 3 sekundy, żeby dotrzymać kroku.

• Kolejny strzał z haka dla Eddy'ego na Burnsa. To trzy punkty w drodze do 10 punktów dla Purdue Center.

• Jak każda inna drużyna, NC State nie osiągnęła w tym pojedynku niczego takiego jak Sack Eddie. Zdobył osiem punktów, trafiając 4 z 6 rzutów z gry, i prowadził Purdue na 18-11.

• Jak wynika z transmisji meczu, Michael O'Connell udał się do szatni.