Premier League: Leeds przetrwało spadek Burnleya, a Spurs uplasowało się w pierwszej czwórce – bezpośrednia reakcja! | Premier League

Premier League: Leeds przetrwało spadek Burnleya, a Spurs uplasowało się w pierwszej czwórce – bezpośrednia reakcja!  |  Premier League

W Lidze Mistrzów: Liverpool, Chelsea, Spurs.

W Lidze Europy: Arsenał, Manchester United.

W Lidze Konferencji Europy: West Ham.

Przydzielony: Burnley, Watford, Norwich.

Pierwszą reakcją na upadek Burnleya był Rick Harris. „Czy ktoś poza fanami Burnley byłby zdenerwowany, widząc, jak upadają, a Leeds wstaje?” On pyta. – Okej, więc pizza zniknęła, ale Leeds przyniosło jedne z najlepszych piłkarskich momentów ostatnich dwóch sezonów i szkoda byłoby, gdyby jeden z ulubionych rywali Liverpoolu i United został wyeliminowany. Jeden sposób patrzenia na to.

Pełny etat: Leicester 4-1 Southampton

Ayos Perez zdobył swoją drugą, sześciominutową dogrywkę, ogromne zwycięstwo dla Leicester. Zajęli ósme miejsce, wyprzedzając wilki na dziesiątym, a między nimi złapali Brighton.

Pełny etat: Brentford 1-2 Leeds

Kiedy Leeds wstanie. Remis by to załatwił, ale oni poszli dalej i wygrali w czwartej minucie dogrywki. Co za chwila dla Jacka Harrisona i Jessego Marsha.

Pełny etat: Burnley 1-2 w Newcastle

Burnley, który często ucieka, upada.

Burnley nie żyje. Zdjęcie: Scott Heppel / Reuters

Pełny etat: Liverpool 3-1 Wilki

Tak więc Liverpool wygrał 92 punktami – ale City o 93 punkty. Ich para jest o 18 punktów wyraźniejsza niż wszyscy inni. To nie jest największa szóstka w tym sezonie: to największa dwójka.

Pełny etat: Crystal Palace 1:0 Man United

Najgorszy sezon United kończy się odpowiednim akcentem – jakoś kończą na szóstym miejscu i przechodzą do Ligi Europy.

Pełny etat: Miasto 3-2 Willa

Tylko po to, żeby potwierdzić ten wynik. Nie cztery razy dla Liverpoolu, ale odejdą jako jedni z najlepszych wicemistrzów wszechczasów.

Mistrzowie Man City !!

W Etihad wszystko się skończyło. City przegrywało 2:0 i i tak strzeliło trzy gole w sześć minut. Co za sposób na zdobycie czwartego tytułu w ciągu pięciu lat.

READ  Ujawniając „zdjęcia” zaginionego samolotu, Amelia Earhart rozwiązuje problem zniknięcia. Wiadomości z USA

Pełny etat: Arsenal 5-1 Everton

Martin Odeguard zajmuje piąte miejsce, ale Arsenal pozostaje na piątym miejscu dzięki Spurs i pięciu z nich.

Martin Odegord zdobywa bramkę dla Arsenalu.
Martin Odegord zdobywa bramkę dla Arsenalu. Zdjęcie: David Cliff / AB

Pełny etat: Brighton 3-1 West Ham

Skąd się wzięły te cele? Pascal Cross i Danny Welbeck, właśnie tam. Więc Welbeck pomaga swojemu pierwszemu klubowi i West Ham kończy w Lidze Europy.

Pełny etat: Chelsea 2-1 Watford

Bezwzględne rzeczy Rossa Barkleya, to była rzadka osobista wygrana dla Chelsea. Ale dzięki Watford przynajmniej Spurs.

Pełny etat: Norwich 0-5 Spurs

Spurs wróciły do ​​Ligi Mistrzów w wielkim stylu.

Bramka! Liverpool 3-1 Wilki (Robertson 89)

Inny! Fajny jeden do jednego z eleganckim wykończeniem Firmino i Andy Robertson. „Chodź Stevie”, mówi Jamie Karker.

Bramka! Chelsea 2-1 Watford (Barclay 90)

… który został brutalnie porwany przez Rossa Barkleya. Staje twarzą w twarz z Tonym van de Peek dla The Forgotten Man.

Bramka! Chelsea 1-1 Watford (Gosling 87)

Pocieszenie dla Roya Hodgsona…

Gosling zdobywa bramkę dla Watford.
Gosling zdobywa bramkę dla Watford. Zdjęcie: Clin Kirk / AFP / Getty Images

Dziś po raz trzeci kibice Liverpoolu świętują coś, co ma się wydarzyć gdzie indziej – ale mogą zostać źle poinformowani. Miasto wciąż wygrywa, więc przed nami jeszcze jeden punkt. Liverpool potrzebuje jeszcze jednej pomocy od Villi.

Cel !! Liverpool 2-1 Wilki (Salah 84)

Skończone! Brudny, ale skuteczny. Salah również wyrównał swojemu synowi z 23 golami ligowymi.

Bramka! Leicester 3-1 Southampton (Perez 81)

To staje się teraz absurdalne. Strzelają wszyscy oprócz Liverpoolu. (I Man United. I Norwich.)

Cel !!! Man City 3-2 Willa (Kundokan 81)

Jeden przynosi trzy! To może być miłe. Krzyż Kevina de Bruyne’a, ilke kundokan tape-in: to jest znaczenie mistrzów.

READ  Funkcjonariusze służby zdrowia Bay Area zalecają maskę w domu; Kalifornia ma wysoki wskaźnik infekcji

Bramka! Leicester 2-1 Southampton (Ward-Brows 79)

Święci odzyskują bramkę po karnym.

Bramka! Brentford 1-1 Leeds (Canos 78)

Fani Leeds mają chrapliwy czas, ale w Burnley wciąż są w pewnym momencie.

Sergei Canos wyrównał dla Brentforda.
Sergei Canos wyrównał dla Brentforda. Zdjęcie: Ben Hoskins / Getty Images

Bramka! Willa miejska 2-2 (Rodrigo 78)

I kolejny! Czy City zrobi Everton?

Bramka! Leicester 2-0 Southampton (Oddział 74)

Zawsze zdobywa punkty w ostatnim dniu.

Jamie Wardy zdobywa bramkę!
Punktacja Jamiego Wardy’ego! Zdjęcie: Mike Ekerton / PA

Cel !! Willa miejska 1-2 (Kundokan 76)

Nagłówek dla Gundokan, brokat dla City! Nadal są na pierwszym miejscu, ale jeśli Liverpool strzeli gola, to nie będzie.

Bramka! Burnley 1-2 w Newcastle (Cornet 69)

Rzut oka na Burnley, gdy Garnett zdobył bramkę w drugiej próbie po obronie Dubrovki.

Bramka! Norwich 0-5 Ostrogi (syn 75)

Obecność Syna!

Bramka! Norwich 0-4 Ostrogi (syn 70)

Salah nie przegapił więcej niż strzelił Sun, więc teraz są na równym poziomie w wyścigu Złotego Buta – obaj z 22 bramkami.

Wynik syna!
Wynik syna! Zdjęcie: David Rogers / Getty Images

Jர்கrgen Klopp ponownie rzuca kośćmi. Na ławce zasiądą Geeta Off, Firmino On – czyli Virgil van Dijk.

W międzyczasie na Anfield Mo Salah poszedł w prawo i nie strzelił gola. Zajęło mu to więcej niż sekundę, pozwalając Willie Polly na doskonałe zamknięcie.