27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Po 15 000 $ nieśmiertelny gracz Diablo zdobył legendarny klejnot

Po 15 000 $ nieśmiertelny gracz Diablo zdobył legendarny klejnot

Nieśmiertelny Diablo

obrazek: Zamieć

Ostatni raz meldowaliśmy się na streamerze królowa I jego próby kupienia sobie drogi do chwały Nieśmiertelny DiabloA Wydał 6600 dolarów i nie dostał ani jednego 5-gwiazdkowego Epic Gem. Z radością (?) donoszę, że po podwojeniu swojej inwestycji w końcu dostał łup.

takie jak Napisałem wcześniej w miesiącu:

Możesz pomyśleć, że po pewnym czasie w końcu dostaniesz najlepszy sprzęt do gier, 5-gwiazdkowy legendarny klejnot, ponieważ tak działa prawo średnich, prawda? Źle – źle – skrzywdzony! Jak wyraźnie pokazał tutaj Quin69, prawo średnich jest z natury okrutne i nieprzewidywalne, dlatego bukmacherzy stosują je od zarania dziejów i dlatego lubią je. Nieśmiertelny Diablo Opiera się na drapieżnych modelach ekonomicznych zaprojektowanych w celu wykorzystania najbardziej niebezpiecznych i wrażliwych impulsów psychologicznych ludzi.

to było wtedy! To wszystko, a Quin opublikował go po wydaniu 25 165 NZ (15 818 USD) na grę – z czego 10 000 NZ pojedynczy strumień—Ma 5-gwiazdkowy epicki klejnot:

Remember, simply buying your way to these items nie jest jedynym sposobem na zdobycie goI, jak widzieliśmy tutaj, jest to rzeczywiście najgorsza droga, ale nie o to chodzi. Chodzi o to, że posiadanie tego jako opcji jest jednym z powodów, dla których ekonomia drapieżnych gier jest do niczego!

takie jak Kotaku AU Napisał Zgłaszając, że jest zrobione:

Quinn z pewnością zebrał swoją część krytyki podczas całego doświadczenia. Jego lekkomyślne wydatki i wybuchy wściekłości po nieudanych spadkach wiele osób kwestionuje jego stabilność emocjonalną. Inni, nawet w naszych komentarzach, byli niezadowoleni, widząc, jak daje Blizzardowi dokładnie to, czego chciał: swoje pieniądze. W końcu jednak udowodnił, że ma rację. Pogoń za legendarnym pięciogwiazdkowym klejnotem to głupia misja, system zaprojektowany do czyszczenia kont bankowych, dający bardzo niewiele graczowi.

W każdym razie dzięki za twoją usługę, Quin69. Możesz teraz na dobre przestać grać w Diablo Immortal.

READ  Najlepsze oferty weekendu: karty podarunkowe Nintendo eShop, Paramount Plus i więcej