30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

BMW M potwierdza premierę kolejnego wyjątkowego auta w tym roku


BMW M ostatnio wykrył plik M4 CSL i Zwiedzanie M3, podczas przechwytywania nadchodzącego flagowego SUV-a XM o wysokich osiągach, ale obchody pięćdziesiątej rocznicy jeszcze się nie skończyły. następny Najnowsze plotkiBMW oficjalnie potwierdziło, że jeszcze w tym roku pojawi się nowy specjalny model M.

Jak wspomniałem Blog BMWWiadomość pojawiła się podczas publicznego wystąpienia Zwiedzanie M3 Na Festiwalu Szybkości w Goodwood. Timo Resch, wiceprezes ds. marketingu w BMW M potwierdził, że pracują nad „kolejnym specjalnym samochodem M, który zostanie ujawniony jeszcze w tym roku”.

Przeczytaj także: BMW M Boss wyjaśnia, dlaczego zamiast niskoprofilowego samochodu sportowego otrzymaliśmy masywnego SUV-a

Wysoki rangą urzędnik nie zdradził więcej szczegółów na temat tajemniczego modelu, ale raport mocno sugeruje, że będzie to rzekome BMW 3.0 CSL. Duchowy następca E9 CSL „Batmobile” z lat 70. będzie oparty na M4 CSL, ale będzie miał całkowicie przeprojektowane podwozie, prawdopodobnie zapożyczające stylistyczne elementy z fajnych 2015 BMW 3.0 CSL Hommage Concept.

W przeciwieństwie do napędu na wszystkie koła M4 CSL dostępnego wyłącznie z automatyczną skrzynią biegów, najnowsze informacje mówią, że 3.0 CSL będzie wyposażony w manualną skrzynię biegów, przekazującą moc na tylną oś. Co więcej, sześciocylindrowy silnik o pojemności 3,0 litra z podwójnym turbodoładowaniem można dostroić do mocy około 600 KM (447 kW/608 KM), przy mniejszej masie i bardziej agresywnym układzie zawieszenia.

Produkcja BMW 3.0 CSL zostanie ograniczona do 50 sztuk. Każdy model miał kosztować około 600 000 euro (632 343 USD), ale nowe informacje sugerują dodatkową cenę w wysokości 750 000 euro (790 496 USD). W tej chwili nie jest jasne, kiedy zobaczymy nowego „batmobila”, ale sądząc po Strategia BMW M.Kampanię reklamową należy brać za pewnik.

READ  Destiny zostało zablokowane na Twitchu na czas nieokreślony