27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Plotki ligowe” łączą Zacha Lavigne’a z rywalizującymi drużynami

„Plotki ligowe” łączą Zacha Lavigne’a z rywalizującymi drużynami

„Pogłoski ligowe” podczas NBA Draft Combine w Chicago w tym tygodniu sugerują, że Zach Lavigne wrócić do byki Jako nieograniczony wolny pracownik tego lata nie jest już uważany za nieunikniony wynik, jak kiedyś, pisze KC Johnson z NBC Sports Chicago. All-Stars zostały połączone dwukrotnie z LakersI Blazery szlakówI Mavericks I jastrzębie Johnson na planie, a według Johnsona prawdopodobnie podąży za nim więcej zalotników.

Mark Stein usłyszał to samo, pisząc w swojej książce Najnowszy artykuł podrzędny To, że „w handlu jest o wiele więcej nadziei, niż oczekiwano”, będzie w stanie przekonać głównego skrzydłowego do dołączenia do rywalizującego zespołu w wolnej agencji.

Oczekuje się, że 27-latek przejdzie stosunkowo małoletnią zasięg kolan na początku przyszłego tygodnia, ale to nie powstrzyma zainteresowania wolną agencją Lavigne, Johnson Rileys. Niektórzy rywalizujący menedżerowie uważają, że Chicago może być niechętne do zaoferowania Lavigne pełnego kontraktu — byki mogłyby mu dać spodziewany 212,3 miliona dolarów w ciągu pięciu lat, podczas gdy każdy inny zespół byłby ograniczony do zaoferowania maksymalnie 157,4 miliona dolarów w ciągu czterech lat.

Byki wyraziły ogólne pragnienie utrzymania LaVine na dłuższą metę i powiedziały, że są zadowoleni z ruchów, jakie zespół wykonał w ostatnim sezonie (oddzielna rejestracja i wymiana na Basen Lonzo I Demar DeRozani podpis Alex Caruso), co pomogło klubowi po raz pierwszy od 2016-2017 dotrzeć do play-offów.

To tylko pokazuje, że oni (recepcja Bulls) byli gotowi do wygrania. Oczywiście moje wczesne lata tutaj były trudne do wyczucia. Ten rok był niesamowity”, powiedział Lavigne pod koniec kwietnia, według Johnsona.Musisz wziąć wszystko pod uwagę. I oczywiście zespół, który tu mamy, to coś, o czym trzeba pomyśleć, jak dobrzy byliśmy w zeszłym roku i posuwamy się do przodu.. „

READ  Emonie Bates opuszcza męską drużynę koszykówki Memphis, aby wejść na portal transferowy

Lakers, Mavs i Hawks nie mają obecnie zbyt wiele miejsca na podpisanie LaVine – będą musieli wyciągnąć znak i handlować, aby go zdobyć, a to o wiele więcej. skomplikowane. I chociaż Blazers technicznie mogą stworzyć wystarczająco dużo miejsca, aby go podpisać, powinni Wprowadzić w życie Najpierw kilka ruchów.

Ostatecznie Johnson uważa, że ​​powrót do byków pozostaje najbardziej prawdopodobnym rezultatem – zakładając, że tego właśnie chce Lavigne.