25 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pierwszy zwiastun Furiosy ukazuje pochodzenie jednej z najlepszych postaci w sadze Mad Max

Pierwszy zwiastun Furiosy ukazuje pochodzenie jednej z najlepszych postaci w sadze Mad Max

Mad Max: Na drodze gniewu Było wielu wspaniałych, ale niewielu błyszczało tak doskonale, jak intensywna konfrontacja Charlize Theron z cesarzem Furiosą. Ta postać była świadectwem tego, ile wspaniałych historii George Miller mógł wymyślić na potrzeby swojej ukochanej apokaliptycznej serii. I podczas gdy Furiosa: Saga Mad Maxa Tytułowy antybohater może wyglądać nieco inaczej Droga gniewu Z pierwszego zwiastuna filmu wynika, że ​​film przewyższy wszystko, na co czekali fani Millera.

Akcja filmu rozgrywa się w piekielnej przyszłości, w której upadły tradycyjne społeczeństwa, a cenne zasoby naturalne, takie jak woda, są ograniczone. Furiosa Film opowiada historię młodszej wersji Furiosy (Anya Taylor-Joy) zmuszona jest walczyć o życie po porwaniu z Zielonego Miejsca Wielu Matek przez watażkę Dementusa (Chris Hemsworth).

Zwiastun celowo niejasno opisuje, ile lat minęło od chwili, gdy Furiosa została początkowo skradziona rodzinie i chwili, w której w końcu robi sobie przerwę, by odzyskać wolność. Ale zanim Furiosa będzie gotowa wziąć swój los w swoje ręce, widziała już wystarczająco dużo, jak mężczyźni tacy jak Dementus przekształcają świat na swoje własne podobieństwo, by wiedzieć, że musi być bezwzględna w swojej walce o wolność.

Furiosa Do kin trafi 24 maja 2024 roku.

READ  Gwiazda „AGT” Jane „Nightbirde” Marczewski umiera w wieku 31 lat po walce z rakiem